Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-04-19; 12:44:35 | Polityka
Prezydent Radomia przekonuje - Nie złamałem prawa
Prezydent Radomia, Radosław Witkowski odniósł się do konferencji prasowej wojewody mazowieckiego i złożeniu przez niego wniosku do Rady Miejskiej o wygaszenie mandatu. - Jestem pewien, że prawa nie złamałem, a ten atak jest polityczny - przekonywał Radosław Witkowski.

Prezydent Radomia rozpoczął informując, że decyzja wojewody nie ma żadnych skutków dla funkcjonowania miasta. - Nadal będę pełnił funkcję prezydenta, a urząd miejski będzie funkcjonował normalnie. Po raz kolejny powtórzę również, że nie złamałem prawa zasiadając w Radzie Nadzorczej, co potwierdził profesor Królikowski. Potwierdzili to również radni Rady Miejskiej w Radomiu w głosowaniu podczas lutowej sesji poświęconej tej sprawie - mówił prezydent Radomia.

Prezydent uważa, że powyższa decyzja jest sprawą polityczną. - Przeprowadzony w lutym atak był z użyciem CBA, a teraz w tę rozgrywkę włączył się pan wojewoda mazowiecki. Ja wyjaśnię sytuację. Jestem pewien, że prawa nie złamałem - podsumował Radosław Witkowski.

MZ

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft