Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-04-19; 12:44:35 | Polityka
Prezydent Radomia przekonuje - Nie złamałem prawa
Prezydent Radomia, Radosław Witkowski odniósł się do konferencji prasowej wojewody mazowieckiego i złożeniu przez niego wniosku do Rady Miejskiej o wygaszenie mandatu. - Jestem pewien, że prawa nie złamałem, a ten atak jest polityczny - przekonywał Radosław Witkowski.

Prezydent Radomia rozpoczął informując, że decyzja wojewody nie ma żadnych skutków dla funkcjonowania miasta. - Nadal będę pełnił funkcję prezydenta, a urząd miejski będzie funkcjonował normalnie. Po raz kolejny powtórzę również, że nie złamałem prawa zasiadając w Radzie Nadzorczej, co potwierdził profesor Królikowski. Potwierdzili to również radni Rady Miejskiej w Radomiu w głosowaniu podczas lutowej sesji poświęconej tej sprawie - mówił prezydent Radomia.

Prezydent uważa, że powyższa decyzja jest sprawą polityczną. - Przeprowadzony w lutym atak był z użyciem CBA, a teraz w tę rozgrywkę włączył się pan wojewoda mazowiecki. Ja wyjaśnię sytuację. Jestem pewien, że prawa nie złamałem - podsumował Radosław Witkowski.

MZ

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft