Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-04-19; 19:53:52 | Radom
22-latek odpowie za uszkodzenie pojazdów i podpalenie kontenerów na śmieci
Policjanci z Komisariatu II zatrzymali 22-latka, który zniszczył kilka pojazdów zaparkowanych na Osiedlu nad Potokiem. Jednak to nie jedyne przestępstwo jakie ma na koncie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ostatnich dniach dyżurny radomskiej policji otrzymał informację o uszkodzonych pojazdach zaparkowanych na ulicy Szklanej. Na miejsce pojechali policjanci z Komisariatu II i zatrzymali kompletnie pijanego 22-letniego mieszkańca Radomia. Mężczyzna miał około 2 promili alkoholu w organizmie i trafił do policyjnego aresztu.

Z policyjnych ustaleń wynika, że uszkodził wtedy cztery pojazdy i w każdym przypadku urywał lusterka. Jednak jak ustalili funkcjonariusze to nie jedyne przestępstwo, którego się dopuścił. Pod koniec ubiegłego roku oraz na początku bieżącego uszkodził jeszcze kilka aut przecinając opony oraz podpalił 10 kontenerów na śmieci. Usłyszał w sumie 6 zarzutów i grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności -informuje Justyna Leszczyńska.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft