Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-04-20; 20:00:15 | Grójecki
Pod Grójcem powstanie gigantyczny park wodny
Pod Mszczonowem, 80 kilometrów od Radomia, zostanie wybudowany największy park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej.

Gigantyczny aquapark powstanie na obszarze około 20 hektarów we wsi Wręcza (gm. Mszczonów). Inwestorem jest Global City Holdings, który jest znany z sieci kin Cinema City. - Celem Spółki jest zapewnienie rozrywki milionom gości z Polski oraz innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Europy Zachodniej, w parku oferującym atrakcje znane z innych parków na świecie, od tych dostarczających najbardziej ekstremalnych wrażeń do klasycznych atrakcji. W Park of Poland stworzone będą atrakcje turystyczne dla klientów w każdym wieku, a część z nich będzie działała przez cały rok - informuje inwestor.

Na terenie parku wodnego Suntago Wodny Świat znajdzie się m.in. basen w stylu wyspy tropikalnej, duża strefa zdrowia oraz centrum Galaxy z kompleksem zjeżdżalni dla gości od najmłodszych do młodzieży i dorosłych lubiących mocne wrażenia. Co ciekawe, najdłuższa zjeżdżalnia ma mieć ponad 300 metrów.

Termin otwarcia gigantycznego parku wodnego przewidziany jest na 2019 rok. Jego budowa rozpocznie się po długim weekendzie, 4 maja. Koszt inwestycji pochłonie około 150 mln euro.

Źródło i wizualizacja: globalcityholdings.com

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft