Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-04-20; 20:14:13 | Zwoleński
Ruszył remont na zwoleńskich ulicach
Rozpoczęły się prace związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa ulicy Kardynała Wyszyńskiego i Księdza Packa w Zwoleniu” Wykonawcą inwestycji jest zwoleńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych.

Inwestycja będzie finansowana w połowie ze środków budżetu Gminy Zwoleń oraz Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, tzw. schetynówek. Jej koszt w całości opiewa na kwotę 2 121 969,65 zł.

W ramach zadania Gmina Zwoleń przebuduje prawie kilometrowy odcinek drogi, a także wyremontuje chodniki, zjazdy i zatoki postojowe. Zadanie obejmuje także budowę oświetlenia ulicznego oraz oznakowania drogowego. Planuje się również przeprowadzić prace związane z odwodnieniem drogi.

W związku z rozpoczętymi pracami mieszkańcy Zwolenia będą musieli zmagać się z utrudnieniami w ruchu. Wykonawca prac wprowadził zmienioną organizację ruchu na czas trwania robót. Ul. Kardynała Wyszyńskiego od momentu rozpoczęcia prac jest ulicą jednokierunkową na całej długości – od ul. Chopina do ul. Lubelskiej.

Źródło: Urząd Miejski w Zwoleniu

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft