Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-04-28; 21:59:54 | Zwoleński
Gmina Zwoleń. Trwa termomodernizacja szkół
W kwietniu rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynków szkół podstawowych w Baryczy i w Sycynie. Odbywają się one w ramach projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Zwoleń z instalacją OZE”.

Realizacją prac zajmują się dwie firmy. Firma Waldemara Stelmacha SGW Budownictwo z Radomia prowadzi prace remontowo-budowlane w Baryczy, zaś przedsiębiorstwo Jacka Poleszaka „POL-BUD” z Ciecierzyna w Sycynie. Łącznie inwestycje wyceniono na kwotę ponad 2 mln zł.

Zarówno w Sycynie, jak i w Baryczy do zakończenia roku szkolnego prace remontowo-budowlane będą prowadzone za zewnątrz. Do środka budynków przeniosą się dopiero na początku wakacji.

Przypominamy, że rozpoczęte inwestycje finansowane są z dotacji pochodzących z funduszy strukturalnych UE i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego oraz ze środków budżetu Gminy Zwoleń.

Źródło: zwolen.pl

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft