Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-04-28; 21:59:54 | Zwoleński
Gmina Zwoleń. Trwa termomodernizacja szkół
W kwietniu rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynków szkół podstawowych w Baryczy i w Sycynie. Odbywają się one w ramach projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Zwoleń z instalacją OZE”.

Realizacją prac zajmują się dwie firmy. Firma Waldemara Stelmacha SGW Budownictwo z Radomia prowadzi prace remontowo-budowlane w Baryczy, zaś przedsiębiorstwo Jacka Poleszaka „POL-BUD” z Ciecierzyna w Sycynie. Łącznie inwestycje wyceniono na kwotę ponad 2 mln zł.

Zarówno w Sycynie, jak i w Baryczy do zakończenia roku szkolnego prace remontowo-budowlane będą prowadzone za zewnątrz. Do środka budynków przeniosą się dopiero na początku wakacji.

Przypominamy, że rozpoczęte inwestycje finansowane są z dotacji pochodzących z funduszy strukturalnych UE i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego oraz ze środków budżetu Gminy Zwoleń.

Źródło: zwolen.pl

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Bacznie rozglądajcie się podczas jesiennych spacerów, bo Radomira możecie spotkać wszędzie :)

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft