Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-05-04; 15:05:15 | Motoryzacja
Na prawo jazdy zapisz się do KMP Marcin Piotrowski
Ośrodek Kształcenia Zawodowego „KMP” Marcin Piotrowski świadczy usługi w zakresie kursów prawa jazdy kat. A, B, B+E, C i C+E. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w salach wykładowych wyposażonych w niezbędny sprzęt typu: rzutnik, projektor, laptop, flipchart, tablice ścienne, ekranów, itp. Wykładowcy mają do dyspozycje programy do nauki z licencją, plansze dydaktyczne wspierające proces nauki, instrukcje i inne.

Część praktyczna kursów nauki jazdy umożliwiająca przygotowanie do egzaminu praktycznego odbywa się na terenie miasta Radom oraz na przystosowanym do nauki placu manewrowym, który mieści się w Radomiu przy ul. Orzechowej 2.

- Dysponujemy autami zgodnymi z pojazdami na których odbywają się egzaminy praktyczne w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Kursy z zakresy prawa jazdy organizujemy od 2003 r. Możemy również pochwalić się jedną z wyższych zdawalności w Radomiu zwłaszcza na kat. C i C+E co poświadczone jest przez WORD w Radomiu - zachęca Ośrodek KMP.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft