Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-05-05; 18:44:14 | Białobrzeski
Gmina Białobrzegi w smartfonie
Gmina Białobrzegi uruchomiła własną aplikację mobilną pn. "Białobrzegi". Aplikacja jest dostępna zarówno dla urządzeń mobilnych z systemem Android jak i iOS. Aplikacja jest dostępna do pobrania w App Store i Google Play po wpisaniu w wyszukiwarce słowa "Białobrzegi".

Dzięki niej można między innymi sprawdzić najnowsze informacje z urzędu, szkół i wszystkich jednostek podległych; uzyskać informacje o nadchodzących wydarzeniach; przejrzeć galerię zdjęć i filmów; skorzystać z informatora gminnego dotyczącego zabytków, atrakcji turystycznych i rekreacyjnych, noclegów, bankomatów aptek itp, ale także zapoznać się z typowo formalnymi informacjami związanymi z działalnością urzędu.

Zachęcamy wszystkich użytkowników do dzielenia się swoimi sugestiami poprzez samą aplikację lub adres: mobile@bialobrzegi.pl.

Jak mówi burmistrz Adam Bolek>: - Aplikacja jest adresowana głownie do mieszkańców, ale turysta odwiedzający naszą gminę i powiat również znajdzie coś dla siebie. Zauważamy również pozytywne głosy od osób z zagranicy, którzy interesują się swoimi rodzinnymi stronami. Myślę, że jej główny cel został osiągnięty, czyli informacja i promocja regionu w jednym. Cały czas będziemy starali się ją uzupełniać o coraz więcej ważnych i ciekawych treści, aby zapewnić wszystkim zainteresowanym kompleksowy dostęp do informacji o gminie.

Źródło: bialobrzegi.pl

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft