Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-05-09; 20:47:50 | Kozienicki
Był poszukiwany. Wpadł na lotnisku
Funkcjonariusze Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali na warszawskim lotnisku 35-latka, którego kozieniccy policjanci podejrzewali o szereg kradzieży i włamań. Mężczyzna już został tymczasowo aresztowany.

Kozieniccy policjanci od pewnego czasu prowadzili czynności zmierzające do ustalenia miejsca ukrywania się 35-letniego mieszkańca Kozienic, którego podejrzewali o szereg kradzieży, włamań oraz kradzieży pojazdu na terenie powiatu kozienickiego. Mężczyzna był dobrze znany kozienickiej policji z uwagi na jego wcześniejszą przestępczą działalność. Podejrzany chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej próbował uciec do Wielkiej Brytanii.

Informacja o tym trafiła do funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej Warszawa – Okęcie. Będąc już na lotnisku, po odprawie pasażerskiej, został zatrzymany przez Straż Graniczną. Policjanci z Kozienic przewieźli 35-latka z lotniska do Kozienic, gdzie przedstawili mu zarzuty. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kozienicach, Sąd Rejonowy w Kozienicach zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Źródło: KPP Kozienice

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft