Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-05-09; 20:47:50 | Kozienicki
Był poszukiwany. Wpadł na lotnisku
Funkcjonariusze Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali na warszawskim lotnisku 35-latka, którego kozieniccy policjanci podejrzewali o szereg kradzieży i włamań. Mężczyzna już został tymczasowo aresztowany.

Kozieniccy policjanci od pewnego czasu prowadzili czynności zmierzające do ustalenia miejsca ukrywania się 35-letniego mieszkańca Kozienic, którego podejrzewali o szereg kradzieży, włamań oraz kradzieży pojazdu na terenie powiatu kozienickiego. Mężczyzna był dobrze znany kozienickiej policji z uwagi na jego wcześniejszą przestępczą działalność. Podejrzany chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej próbował uciec do Wielkiej Brytanii.

Informacja o tym trafiła do funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej Warszawa – Okęcie. Będąc już na lotnisku, po odprawie pasażerskiej, został zatrzymany przez Straż Graniczną. Policjanci z Kozienic przewieźli 35-latka z lotniska do Kozienic, gdzie przedstawili mu zarzuty. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kozienicach, Sąd Rejonowy w Kozienicach zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Źródło: KPP Kozienice

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft