Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-05-11; 19:34:36 | Białobrzeski
Ruszają Majowe Dni Białobrzegów
Tegoroczne Majowe Dni Białobrzegów mają niezwykle bogaty program. Przez kilka weekendów w Białobrzegach odbywać się będą imprezy kulturalne, rozrywkowe i sportowe.

- 14 maja (niedziela) od godziny 8.45 rozpocznie się 2 Bieg Pilicy. Najpierw wystartują dzieci i młodzież w Biegach kolorowych, potem dorośli na dystansie 3 km, a o godz. 11.00 odbędzie się bieg główny na dystansie 10 km.

- W dniach 19-21 maja (piątek-niedziela) w godzinach rannych i popołudniowych nad Białobrzegami zobaczymy balony. W tych dniach odbywać się będzie 3 Białobrzeska Fiesta Balonowa. Weźmie w niej udział ponad 10 załóg balonowych z całego kraju.

- 20 maja (sobota) zapraszamy na koncert legendy polskiej muzyki zespołu Skaldowie. Koncert odbędzie się w hali sportowej o godz. 19.00, a dedykowany jest wszystkim matkom z okazji ich święta.

- 21 maja (niedziela) w hali sportowej planowane są Mistrzostwa Polski w Kulturystyce (szczegóły wkrótce na oddzielnych plakatach przed zawodami).

- 26 maja (piątek) o godzinie 17.00 przy stadionie miejskim odbędzie się Family Drift Team – pokazy samochodów wyścigowych. Zobaczyć będzie można pokaz jazdy rajdowej w wykonaniu zawodowych kierowców.

- 27 maja (sobota) na Stadionie Miejskim o godz. 17.00 odbędą się prezentacje wokalno-artystyczne Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Będą to występy dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Od godz. 19.00 rozpocznie się Gala Disco Polo. Wystąpią zespoły: Jorrgus, Markus P., Casandra. O 22.00 do tańca zagra zespół Gama Dance.

- 28 maja (niedziela - stadion). O godz. 15.00 odbędzie się koncert w wykonaniu Społecznego Ogniska Muzycznego. O tej samej godzinie na głównej płycie białobrzeskiego stadionu będzie mecz z okazji 95-lecia KS Pilica Białobrzegi. Przeciwko drużynie Old Boys Pilica zagrają dziennikarze sportowi. O 16.00 na scenie głównej zaprezentują się placówki oświatowe z terenu gminy Białobrzegi. O 18.30 będzie wystąpienie burmistrza Miasta i Gminy Adama Bolka, a po nim na scenie pojawi się Orkiestra Dęta OSP Białobrzegi ze swoim koncertem. O Godzinie 19.30 będą pokazy akrobatyczne i taneczne. O 20.00 swój koncert wykona Mateusz Mijal, zaś o 21.00 na scenie pojawi się gwiazda Majowych Dni Białobrzegów zespół Bajm z Beatą Kozidrak. Całość imprezy zakończy pokaz sztucznych ogni. W niedzielę 28 maja - przez cały dzień - na stadionie miejskim prowadzona będzie akcja charytatywna dla Alicji Czwordon, zorganizowana przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Białobrzegi. Zachęcamy do życzliwości.

- 3-4 czerwca (sobota-niedziela) w hali sportowej odbędą się Krajowe Mistrzostwa Polski w „Show Dance”. Wystąpi w nich kilkuset wykonawców, formacji tanecznych i zespołów. Zawody są jednocześnie eliminacją do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy (szczegóły wkrótce na oddzielnych plakatach przed zawodami).

Źródło: Gmina Białobrzegi

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft