Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-05-22; 11:53:31 | Przysuski
56-latek handlował "lewymi" zegarkami o szacunkowej wartości ponad pół miliona złotych
Policjanci z przysuskiej komendy zabezpieczyli 37 zegarków z podrobionymi znakami towarowymi, którymi handlował 56-letni mieszkaniec gminy Odrzywół. Mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia.

Policjanci posiadając informację o handlu podrobionymi zegarkami pojechali na posesję 56-letniego mieszkańca gminy Odrzywół, gdzie w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych ujawnili 37 zegarków znanych firm z podrobionymi znakami towarowymi.

Szacunkowa wartość zabezpieczonych zegarków, jeżeli byłyby one oryginalne, to niemal 560 tysięcy złotych. Policjanci zabezpieczyli podrobiony towar, a wobec 56-letniego mężczyzny będzie teraz prowadzone postępowanie z Ustawy o prawie własności przemysłowej.

Mężczyzna odpowie za wprowadzenie do obrotu towaru oznaczonego podrobionym zastrzeżonym znakiem towarowym, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 - mówi asp. Aneta Wilk.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft