Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-06-06; 11:05:02 | Radom
Młodzi Radomianie walczyli w III Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w grę FIFA 17
Już po raz trzeci gimnazjaliści z Radomia konkurowali o tytuł najlepszego gracza w popularną FIFĘ 17. W Mistrzostwach wystąpiło ponad pięćdziesięciu zawodników, którzy rywalizowali w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu, gdzie przygotowano 6 stanowisk wyposażonych w konsole X-BOX i projektory.

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 9 rano. Dla celów rozgrywek organizatorzy – nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu – przygotowali 6 stanowisk. Wyposażonych w konsole X-Box firmy Microsoft. projektory i pady. Eliminacje wyłoniły pierwszych zwycięzców. Na twarzach nie dało się nie zauważyć oznak radości. Pokonani nie okazywali żalu, a nawet dalej zagrzewali do walki swoich przeciwników.

W miarę upływu czasu i wyłaniania szczęśliwców, którzy przechodzili do kolejnych etapów rozgrywek rosły emocje. W między czasie dla rozluźnienia atmosfery odbywały się liczne konkursy, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Z racji, iż cała impreza trwała kilka godzin, firma Fogiel&Fogiel ufundowała dla uczestników zabawy słodki poczęstunek, a firma Stadar-Dariusz Staniak dostarczyła zdrowe i pyszne kanapki. Oba dania cieszyły się duża popularnością wśród zawodników. W końcu przyszła pora na finał. Mogliśmy oglądać popisy mistrzów gry FIFA 2017. Poziom był bardzo wyrównany i w wielu przypadkach rozstrzygnięcie zapadało dopiero po rzutach karnych.

Ukoronowaniem całej imprezy był pojedynek Mistrza Szkół Gimnazjalnych z Mistrzem Zespołu Szkół Technicznych. Jak się okazało wygrał reprezentant gospodarzy. Prawdopodobnie wynikało to z dłuższego stażu przy używaniu konsoli X-Box. Trójce zwycięzców wręczono nagrody rzeczowe i pamiątkowe puchary, a wszystkim zawodnikom dyplomy. Dziękujemy za wsparcie naszych działań Radzie Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych w Radomiu, która była fundatorem nagród rzeczowych.

Wyniki:
Gimnazjum
I Miejsce: Rutkowski Michał PG11
II Miejsce: Staniszewski Filip PG22
III Miejsce: Wójcik Filip PG11

ZST
I Miejsce: Maciej Piorun 3S
II Miejsce: Jakub Szczepanik 3A
III Miejsc Zagdan Maciej 2A


Wynik Gimnazjum vs ZST 1:2

-Gratulujemy wszystkim, którzy bawili się wspólnie z nami i gratulujemy dużych umiejętności oraz bardzo sportowej postawy w czasie całej imprezy. Zapraszamy znów za rok - mówi Paweł Wolski z Zespołu Szkół Technicznych.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft