Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-06-06; 11:05:02 | Radom
Młodzi Radomianie walczyli w III Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w grę FIFA 17
Już po raz trzeci gimnazjaliści z Radomia konkurowali o tytuł najlepszego gracza w popularną FIFĘ 17. W Mistrzostwach wystąpiło ponad pięćdziesięciu zawodników, którzy rywalizowali w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu, gdzie przygotowano 6 stanowisk wyposażonych w konsole X-BOX i projektory.

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 9 rano. Dla celów rozgrywek organizatorzy – nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu – przygotowali 6 stanowisk. Wyposażonych w konsole X-Box firmy Microsoft. projektory i pady. Eliminacje wyłoniły pierwszych zwycięzców. Na twarzach nie dało się nie zauważyć oznak radości. Pokonani nie okazywali żalu, a nawet dalej zagrzewali do walki swoich przeciwników.

W miarę upływu czasu i wyłaniania szczęśliwców, którzy przechodzili do kolejnych etapów rozgrywek rosły emocje. W między czasie dla rozluźnienia atmosfery odbywały się liczne konkursy, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Z racji, iż cała impreza trwała kilka godzin, firma Fogiel&Fogiel ufundowała dla uczestników zabawy słodki poczęstunek, a firma Stadar-Dariusz Staniak dostarczyła zdrowe i pyszne kanapki. Oba dania cieszyły się duża popularnością wśród zawodników. W końcu przyszła pora na finał. Mogliśmy oglądać popisy mistrzów gry FIFA 2017. Poziom był bardzo wyrównany i w wielu przypadkach rozstrzygnięcie zapadało dopiero po rzutach karnych.

Ukoronowaniem całej imprezy był pojedynek Mistrza Szkół Gimnazjalnych z Mistrzem Zespołu Szkół Technicznych. Jak się okazało wygrał reprezentant gospodarzy. Prawdopodobnie wynikało to z dłuższego stażu przy używaniu konsoli X-Box. Trójce zwycięzców wręczono nagrody rzeczowe i pamiątkowe puchary, a wszystkim zawodnikom dyplomy. Dziękujemy za wsparcie naszych działań Radzie Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych w Radomiu, która była fundatorem nagród rzeczowych.

Wyniki:
Gimnazjum
I Miejsce: Rutkowski Michał PG11
II Miejsce: Staniszewski Filip PG22
III Miejsce: Wójcik Filip PG11

ZST
I Miejsce: Maciej Piorun 3S
II Miejsce: Jakub Szczepanik 3A
III Miejsc Zagdan Maciej 2A


Wynik Gimnazjum vs ZST 1:2

-Gratulujemy wszystkim, którzy bawili się wspólnie z nami i gratulujemy dużych umiejętności oraz bardzo sportowej postawy w czasie całej imprezy. Zapraszamy znów za rok - mówi Paweł Wolski z Zespołu Szkół Technicznych.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft