Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-06-06; 12:42:36 | Polityka
„Wojsko gotowe do organizacji Air Show” - twierdzi MON
W związku z komunikatem, który ukazał się na oficjalnej stronie Ministerstwa Obrony Narodowej zatytułowanym „Wojsko gotowe do organizacji Air Show” Prezydent Radomia Radosław Witkowski poinformował, że Gmina Miasta Radomia od wielu miesięcy jest gotowa do współpracy przy organizacji pokazów.

- Rozumiem, że użycie w komunikacie nazwy Air Show nie jest przypadkowe i oznacza powrót do znanej z poprzednich edycji, międzynarodowej formuły imprezy. Niezmiennie twierdzimy, że dwudniowe pokazy z udziałem zarówno polskich, jak i zagranicznych ekip to najbardziej oczekiwane przez pasjonatów lotnictwa rozwiązanie - mówi Radosław Witkowski.

Prezydent przypomina, że wczoraj odpowiadając na pismo Generalnego Dowództwa Rodzajów Sił Zbrojnych, które zaproponowało organizację Pokazów Lotniczych 2017 w formule krajowej, miasto zadeklarowało gotowość współuczestnictwa w organizacji również tej skromniejszej imprezy bez względu na to, czy będą to pokazy jedno-, czy dwudniowe. - Teraz, kiedy od Ministerstwa Obrony Narodowej dowiadujemy się o gotowości organizacji Air Show, czyli znacznie większej imprezy, zapewniam, że także w tym zakresie nadal jesteśmy przygotowani do współpracy - deklaruje prezydent.

W piśmie, które zostało już wysłane do Ministerstwa Obrony Narodowej, prezydent Radosław Witkowski podkreślił, że miasto jest otwarte na każdy wariant i w każdej chwili jest gotowe przystąpić do podpisania porozumienia w sprawie organizacji Międzynarodowych Pokazów Air Show, którego projekt został uzgodniony w rozmowach z przedstawicielami Generalnego Dowództwa Rodzajów Sił Zbrojnych już pod koniec kwietnia br.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft