Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-06-09; 09:29:32 | Kozienicki
Kozienice City Breakers już w ten weekend
W sobotę, 10 czerwca do Kozienic zjadą b-boye, freestylerzy oraz fani BMW z całej Polski. Na terenie amfiteatru nad Jeziorem Kozienickim odbędzie się czwarty Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „Kozienice City Breakers”, a na finał imprezy wystąpi zespół Kaliber44, supportowany przez Spalto, DJ 600V i Fu. Imprezą towarzyszącą będzie dziesiąty, jubileuszowy zlot samochodów marki BMW.

To już czwarty raz, kiedy w amfiteatrze nas Jeziorem Kozienickim będziemy mieli okazję podziwiać B-boys i B-girls z całej Polski, biorących udział w tanecznych bitwach. Turniej, podobnie jak w poprzednich jego edycjach, poprowadzi Rufin MC - freestyle'owiec, zwycięzca I edycji Wielkiej Bitwy Warszawskiej. Cechuje go niesamowite poczucie humoru oraz oryginalny styl prowadzenia wydarzeń. Oprawę muzyczną zapewnią w tym roku DJ Zielak, Jarek Kulik oraz Dominik Trębski, zaś występy oceniać będzie profesjonalne jury złożone z czołowych tancerzy w Polsce i za granicą. Dodatkowo Kozienicki Dom Kultury zaprasza uczestników turnieju na warsztaty z B-boy HEFO, czyli Adamem Stefańskim. Start turnieju o godz. 14.00. Regulamin dostępny na stronie www.dkkozienice.pl. Imprezę zakończy część koncertowa z udziałem cenionych artystów polskiej sceny hip-hop/rap. Na finał wieczoru wystąpi zespół KALIBER44, a supportować go będzie Spalto wraz z DJ 600V i Fu. Wręczenie nagród i start części koncertowej o godz. 20.30. Organizatorem turnieju jest Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, Patronat Honorowy nad imprezą objął Tomasz Śmietanka – Burmistrz Gminy Kozienice, natomiast sponsorem głównym wydarzenia jest ENEA Wytwarzanie.

Podczas soboty nie zabraknie także atrakcji dla fanów samochodów marki BMW. W dniach 8-11 czerwca odbywa się bowiem X Ogólnopolski Zlot BMW serii 3 pod hasłem „BMW 3erFEST Kozienice 2017”.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft