Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-06-09; 09:29:32 | Kozienicki
Kozienice City Breakers już w ten weekend
W sobotę, 10 czerwca do Kozienic zjadą b-boye, freestylerzy oraz fani BMW z całej Polski. Na terenie amfiteatru nad Jeziorem Kozienickim odbędzie się czwarty Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „Kozienice City Breakers”, a na finał imprezy wystąpi zespół Kaliber44, supportowany przez Spalto, DJ 600V i Fu. Imprezą towarzyszącą będzie dziesiąty, jubileuszowy zlot samochodów marki BMW.

To już czwarty raz, kiedy w amfiteatrze nas Jeziorem Kozienickim będziemy mieli okazję podziwiać B-boys i B-girls z całej Polski, biorących udział w tanecznych bitwach. Turniej, podobnie jak w poprzednich jego edycjach, poprowadzi Rufin MC - freestyle'owiec, zwycięzca I edycji Wielkiej Bitwy Warszawskiej. Cechuje go niesamowite poczucie humoru oraz oryginalny styl prowadzenia wydarzeń. Oprawę muzyczną zapewnią w tym roku DJ Zielak, Jarek Kulik oraz Dominik Trębski, zaś występy oceniać będzie profesjonalne jury złożone z czołowych tancerzy w Polsce i za granicą. Dodatkowo Kozienicki Dom Kultury zaprasza uczestników turnieju na warsztaty z B-boy HEFO, czyli Adamem Stefańskim. Start turnieju o godz. 14.00. Regulamin dostępny na stronie www.dkkozienice.pl. Imprezę zakończy część koncertowa z udziałem cenionych artystów polskiej sceny hip-hop/rap. Na finał wieczoru wystąpi zespół KALIBER44, a supportować go będzie Spalto wraz z DJ 600V i Fu. Wręczenie nagród i start części koncertowej o godz. 20.30. Organizatorem turnieju jest Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, Patronat Honorowy nad imprezą objął Tomasz Śmietanka – Burmistrz Gminy Kozienice, natomiast sponsorem głównym wydarzenia jest ENEA Wytwarzanie.

Podczas soboty nie zabraknie także atrakcji dla fanów samochodów marki BMW. W dniach 8-11 czerwca odbywa się bowiem X Ogólnopolski Zlot BMW serii 3 pod hasłem „BMW 3erFEST Kozienice 2017”.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft