Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-06-09; 14:30:47 | Radom
Air Show 2017 w nowej formule. Wstęp będzie bezpłatny
W ostatni weekend sierpnia w Radomiu odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2017. Dziś w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych odbyło się w tej sprawie.

W spotkaniu w Warszawie ze stroną wojskową i MON-em udział wziął Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii prezyenta Radomia.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2017 zorganizowane zostaną w nowej formule. Jak mówił już w czwartek minister Antoni Macierewicz, obok polskich ekip, na tegorocznym Air Show mają wystąpić zespoły m.in. Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Litwy, Rumunii, Ukrainy, Austrii oraz Stanów Zjednoczonych. Impreza ma trwać dwa dni, a po raz pierwszy wstęp na niego będzie bezpłatny.

- Chcemy, aby porozumienie w sprawie organizacji Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show zostało jak najszybciej podpisane, ponieważ mamy już niewiele czasu. Natomiast już dziś wyrażamy gotowość do organizowania Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show w 2018 roku z okazji 100-lecia lotnictwa polskiego. Za program Air Show 2017 odpowiada jak zawsze strona wojskowa - napisał na swoim profilu Facebookowym prezydent, Radosław Witkowski.

W sprawie Air Show, zwłaszcza w kwestiach opłat za usługi wykonywane przez Zakład Usług Komunalnych i Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, wkrótce debatować będą radni.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft