Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-06-09; 14:30:47 | Radom
Air Show 2017 w nowej formule. Wstęp będzie bezpłatny
W ostatni weekend sierpnia w Radomiu odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2017. Dziś w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych odbyło się w tej sprawie.

W spotkaniu w Warszawie ze stroną wojskową i MON-em udział wziął Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii prezyenta Radomia.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2017 zorganizowane zostaną w nowej formule. Jak mówił już w czwartek minister Antoni Macierewicz, obok polskich ekip, na tegorocznym Air Show mają wystąpić zespoły m.in. Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Litwy, Rumunii, Ukrainy, Austrii oraz Stanów Zjednoczonych. Impreza ma trwać dwa dni, a po raz pierwszy wstęp na niego będzie bezpłatny.

- Chcemy, aby porozumienie w sprawie organizacji Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show zostało jak najszybciej podpisane, ponieważ mamy już niewiele czasu. Natomiast już dziś wyrażamy gotowość do organizowania Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show w 2018 roku z okazji 100-lecia lotnictwa polskiego. Za program Air Show 2017 odpowiada jak zawsze strona wojskowa - napisał na swoim profilu Facebookowym prezydent, Radosław Witkowski.

W sprawie Air Show, zwłaszcza w kwestiach opłat za usługi wykonywane przez Zakład Usług Komunalnych i Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, wkrótce debatować będą radni.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W okresie wakacji kąpieliska znajdują się pod baczną ochroną (fot. KWP)

Cytat tygodnia
Wojciech Kamiński (trener Rosy Radom): Wiara w to, co robimy, pozwala nam marzyć o wielkich celach
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft