Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-06-09; 21:55:36 | Radom
Radomskie zespoły disco polo zagrają charytatywnie na deptaku
Siedem zespołów disco polo wystąpi już jutro, 11 czerwca, podczas charytatywnego koncertu na radomskim deptaku.

Podczas trzeciego Koncertu Charytatywnego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 11 czerwca, na radomskim deptaku zagrają radomskie gwiazdy muzyki dance i disco-polo.

Na scenie wystąpią zespoły tj. Daga, Bartek M&Redox, Non Stop, Black&White, Goran oraz Cassino. Swoim występem koncert uświetni Mateusz Mijal .

W czasie trwania koncertu do puszek będą zbierane środki, które zostaną przekazane na sprzęt diagnostyczny dla Poradni dla Dzieci i Młodzieży oraz Oddziału Dziecięcego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Patronat nad wydarzeniem objęła poseł RP Anna Maria Białkowska. Impreza będzie odbywała się pod honorowym patronatem Prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego.

Trzeci Koncert Charytatywny odbędzie się w niedzielę, 11 czerwca, na ulicy Żeromskiego. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft