Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-06-09; 22:33:16 | Pionki
Jest nowy dyrektor szpitala w Pionkach!
W czwartek, 8 czerwca, odbyły się posiedzenia Komisji Konkursowych do przeprowadzenia konkursów na stanowiska dyrektorów: w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach oraz w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej - Szpital w Iłży.

Po indywidualnych rozmowach z ubiegającymi się o stanowisko szefa pionkowskiej placówki: Sławomirem Andrzejem Idzikowskim i Andrzejem Kalmanem, komisja przeprowadziła tajne głosowanie. Wymaganą większość głosów uzyskał Sławomir Andrzej Idzikowski i został wybrany na kandydata na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach.

Natomiast po przeprowadzeniu indywidualnych rozmów z kandydatami na szefa szpitala w Iłży: Marią Chmielnicką, Andrzejem Kalmanem, Renatą Orawiec i Joanną Mariolą Pionka komisja przeprowadziła tajne głosowanie. Ponieważ, w kolejnych trzech głosowaniach żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej większości głosów, komisja nie dokonała wyboru kandydata.

Wyniki pracy komisji konkursowych zostały dzisiaj przedstawione Zarządowi Powiatu Radomskiego, do którego kompetencji należy teraz podjęcie ostatecznej decyzji.

W przypadku szpitala w Iłży, Zarząd ogłosi nowy konkurs na dyrektora w okresie 30 dni od zakończenia pierwszego postępowania konkursowego, czyli od 8 czerwca br.

Foto: www.spzzozpionki.pl

Źródło: Starostwo Powiatowe w Radomiu

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft