Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-06-09; 22:33:16 | Pionki
Jest nowy dyrektor szpitala w Pionkach!
W czwartek, 8 czerwca, odbyły się posiedzenia Komisji Konkursowych do przeprowadzenia konkursów na stanowiska dyrektorów: w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach oraz w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej - Szpital w Iłży.

Po indywidualnych rozmowach z ubiegającymi się o stanowisko szefa pionkowskiej placówki: Sławomirem Andrzejem Idzikowskim i Andrzejem Kalmanem, komisja przeprowadziła tajne głosowanie. Wymaganą większość głosów uzyskał Sławomir Andrzej Idzikowski i został wybrany na kandydata na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach.

Natomiast po przeprowadzeniu indywidualnych rozmów z kandydatami na szefa szpitala w Iłży: Marią Chmielnicką, Andrzejem Kalmanem, Renatą Orawiec i Joanną Mariolą Pionka komisja przeprowadziła tajne głosowanie. Ponieważ, w kolejnych trzech głosowaniach żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej większości głosów, komisja nie dokonała wyboru kandydata.

Wyniki pracy komisji konkursowych zostały dzisiaj przedstawione Zarządowi Powiatu Radomskiego, do którego kompetencji należy teraz podjęcie ostatecznej decyzji.

W przypadku szpitala w Iłży, Zarząd ogłosi nowy konkurs na dyrektora w okresie 30 dni od zakończenia pierwszego postępowania konkursowego, czyli od 8 czerwca br.

Foto: www.spzzozpionki.pl

Źródło: Starostwo Powiatowe w Radomiu

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft