Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-06-12; 09:42:04 | Radom
W środę koncert Natalii Nykiel
Red Bull Tour Bus znów wyruszył w trasę po Polsce. Na jego pokładzie tym razem znalazła się wyjątkowa artystka popowa – Natalia Nykiel. Już 14 czerwca wokalistka przyjedzie do Radomia, gdzie zagra koncert z dachu muzycznego autobusu.

Koncert Natalii Nykiel w Radomiu odbędzie się we współpracy z miastem Radom 14 czerwca o godzinie 20.30 na placu przed Urzędem Miejskim (ul. Żeromskiego 53). Wstęp na koncert jest bezpłatny, nie ma także ograniczeń wiekowych dla publiczności. Patronat nad trasą objęli: portal Wirtualna Polska oraz Radio Zet, na antenie którego będzie można wygrać możliwość spotkania z artystką.

Tegoroczna gwiazda trasy, Natalia Nykiel, jest postacią niezwykłą, wyróżniającą się nie tylko ogromnym talentem, ale przede wszystkim dbałością o każdy szczegół swojego niezwykle kolorowego widowiska koncertowego. Podczas czerwcowej trasy artystka zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro-grunge’owych aranżacjach. Wokalistka zaprezentuje show, w skład którego będą wchodzić utwory z albumu „Lupus Electro”. Obok nich usłyszymy także najnowszy singiel Natalii.

Czerwcowa trasa Red Bull Tour Bus jest ósmą w historii jedynego w swoim rodzaju muzycznego autobusu. Na jego scenie występowali już tacy artyści jak: Dawid Podsiadło, Pezet czy Brodka. Przypomniijmy, że Radom dzięki głosom internautów znalazł się wśród 7 miast, w których w tym roku wystąpi Natalia Nykiel.

Koncert odbędzie się na Placu przed Urzędem Miejskim w środę, 14 czerwca 2017 o godz 20.30. Wstęp wolny.

fot Redbull
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W okresie wakacji kąpieliska znajdują się pod baczną ochroną (fot. KWP)

Cytat tygodnia
Wojciech Kamiński (trener Rosy Radom): Wiara w to, co robimy, pozwala nam marzyć o wielkich celach
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft