Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-06-12; 09:42:04 | Radom
W środę koncert Natalii Nykiel
Red Bull Tour Bus znów wyruszył w trasę po Polsce. Na jego pokładzie tym razem znalazła się wyjątkowa artystka popowa – Natalia Nykiel. Już 14 czerwca wokalistka przyjedzie do Radomia, gdzie zagra koncert z dachu muzycznego autobusu.

Koncert Natalii Nykiel w Radomiu odbędzie się we współpracy z miastem Radom 14 czerwca o godzinie 20.30 na placu przed Urzędem Miejskim (ul. Żeromskiego 53). Wstęp na koncert jest bezpłatny, nie ma także ograniczeń wiekowych dla publiczności. Patronat nad trasą objęli: portal Wirtualna Polska oraz Radio Zet, na antenie którego będzie można wygrać możliwość spotkania z artystką.

Tegoroczna gwiazda trasy, Natalia Nykiel, jest postacią niezwykłą, wyróżniającą się nie tylko ogromnym talentem, ale przede wszystkim dbałością o każdy szczegół swojego niezwykle kolorowego widowiska koncertowego. Podczas czerwcowej trasy artystka zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro-grunge’owych aranżacjach. Wokalistka zaprezentuje show, w skład którego będą wchodzić utwory z albumu „Lupus Electro”. Obok nich usłyszymy także najnowszy singiel Natalii.

Czerwcowa trasa Red Bull Tour Bus jest ósmą w historii jedynego w swoim rodzaju muzycznego autobusu. Na jego scenie występowali już tacy artyści jak: Dawid Podsiadło, Pezet czy Brodka. Przypomniijmy, że Radom dzięki głosom internautów znalazł się wśród 7 miast, w których w tym roku wystąpi Natalia Nykiel.

Koncert odbędzie się na Placu przed Urzędem Miejskim w środę, 14 czerwca 2017 o godz 20.30. Wstęp wolny.

fot Redbull
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Bacznie rozglądajcie się podczas jesiennych spacerów, bo Radomira możecie spotkać wszędzie :)

Cytat tygodnia
Wojciech Kamiński (trener Rosy Radom): Wiara w to, co robimy, pozwala nam marzyć o wielkich celach
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft