Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-06-27; 21:09:25 | Zwoleński
Czarnolas ma nową drogę
Bezpiecznie, wygodnie i bardziej komfortowo można podróżować na trasie Garbatka–Czarnolas. Otwarto właśnie zmodernizowaną drogę powiatową nr 1742W.

Inwestycję współfinansowano ze środków unijnych, poddziałanie „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji na energię odnawialną i oszczędzanie energii” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Przebudowano odcinek o długości 4000 m, wykonano pobocza z kruszywa oraz inne niezbędne prace. Całkowity kosz zadania wyniósł około 1 mln zł, z czego dofinansowanie z PROW – ponad 630 tys. zł.

Słowa uznania

Dla okolicznych mieszkańców przebudowa drogi jest bardzo istotna. Zadowolenia nie krył również członek zarządu Rafał Rajkowski, który podziękował wójtowi gminy Policzna Tomaszowi Adamcowi za zaangażowanie i wkład w zmienianie gminy.

Źródło: mazovia.pl

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Bacznie rozglądajcie się podczas jesiennych spacerów, bo Radomira możecie spotkać wszędzie :)

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft