Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-08-08; 20:07:46 | Radom
Rowerzyści przejadą ulicami Radomia. Będą utrudnienia w ruchu
W związku z planowanym przejazdem rowerzystów, w niedzielę, 13 sierpnia, w godzinach około 10:30-11:30 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym i w komunikacji miejskiej w południowej części Radomia (rejon Ustronia, Borek i Południa).

Grupa rowerzystów wyruszy z parkingu przy Centrum Handlowym M1, a następnie pod nadzorem policji przejedzie aleją Grzecznarowskiego, ulicami Dowkontta, 1905 Roku, Łukasika, Wierzbicką, Warsztatową, Żelazną, Lipskiego i Stalową - w kierunku Ludwinowa (w gminie Kowala). Może to spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz kilkuminutowe opóźnienia kursów autobusów linii 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 21, 23, 25.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem albo - w miarę możliwości - o omijanie tej części miasta.

Uwaga! MZDiK nie odpowiada za ewentualne decyzje organizatorów o korekcie trasy, niezgodnie z wydaną decyzją!

Źródło: MZDiK Radom

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft