Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-08-08; 20:07:46 | Radom
Rowerzyści przejadą ulicami Radomia. Będą utrudnienia w ruchu
W związku z planowanym przejazdem rowerzystów, w niedzielę, 13 sierpnia, w godzinach około 10:30-11:30 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym i w komunikacji miejskiej w południowej części Radomia (rejon Ustronia, Borek i Południa).

Grupa rowerzystów wyruszy z parkingu przy Centrum Handlowym M1, a następnie pod nadzorem policji przejedzie aleją Grzecznarowskiego, ulicami Dowkontta, 1905 Roku, Łukasika, Wierzbicką, Warsztatową, Żelazną, Lipskiego i Stalową - w kierunku Ludwinowa (w gminie Kowala). Może to spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz kilkuminutowe opóźnienia kursów autobusów linii 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 21, 23, 25.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem albo - w miarę możliwości - o omijanie tej części miasta.

Uwaga! MZDiK nie odpowiada za ewentualne decyzje organizatorów o korekcie trasy, niezgodnie z wydaną decyzją!

Źródło: MZDiK Radom

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft