Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-08-09; 21:47:23 | Radom
Nowe drogi dojazdowe do bloków przy ulicy Traugutta
Zakończyła się kolejna tegoroczna inwestycja czynowa, współfinansowana przez zainteresowanych mieszkańców. W środę, 9 sierpnia odbył się odbiór końcowy dróg dojazdowych do budynków przy ulicy Traugutta 54, 56, 58. Lokatorzy tych trzech bloków mogą teraz jeździć i chodzić po nawierzchni z betonowej kostki. Dawniej były tam nierówne płytki.

Bloki przy ulicy Traugutta 54, 56 i 58 znajdują się naprzeciwko siedziby Państwowej Straży Pożarnej oraz wlotu ulicy Tochtermana, a za nimi znajduje się teren V Liceum Ogólnokształcącego imienia Romualda Traugutta. Mieszkańcy od dawna starali się o naprawę nawierzchni dróg dojazdowych, które po kilkudziesięciu latach eksploatacji były w dosyć złym stanie. Postanowili zatem założyć komitet społeczny i zrealizować inwestycję w ramach tak zwanych czynówek.

Zadanie obejmowało rozbiórkę starej jezdni i chodników, demontaż kanalizacji deszczowej i budowę nowej, a także wykonanie nowej jezdni i chodników z kostki oraz miejsc parkingowych z płyt ECO. Prace według umowy kosztowały ponad 394 tysiące złotych, a ich wykonawcą była radomska firma Zbig-Bet. Okres gwarancji i rękojmi wynosi pięć lat.

Źródło: MZDiK Radom

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft