Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-09-07; 01:02:23 | Kultura
Jest już nowy singiel Carpe Diem
Szymon Wydra & Carpe Diem zaprezentowali singiel „Płyń”, który zapowiada album z okazji 25-lecia zespołu, który ukaże się jesienią. Za reżyserię i realizację odpowiada firma M Studio Nysa, z którą zespół współpracuje po raz trzeci.

Trudno zaprzeczyć truizmowi, że "czas płynie". Robimy się coraz starsi, to prawda, ale zdobywamy też doświadczenie i cenne wspomnienia. Idziemy przez życie pełni marzeń i ideałów. Nieraz potykamy się o przeszkody i bywa, że upadamy. Czasami płyniemy pod prąd, a czasami na fali sukcesów i uniesień - napisali artyści.

We wrześniu tego roku mija dokładnie 25 lat od założenia zespołu Carpe Diem. - Oodnosimy wrażenie, że przez cały ten czas płynęliśmy niesieni muzyką, którą kochamy, po oceanach pozytywnej energii, a nierzadko poprzez sztormy, z których zawsze wychodziliśmy cało. Mamy zaszczyt zaprezentować Wam nasz najnowszy utwór "Płyń", w pewien sposób podsumowujący ćwierć wieku Carpe Diem i niosący nasze przesłanie, które, pomimo upływającego czasu, jest niezmiennie optymistyczne. Mamy nadzieję, że popłyniecie razem z nami w tę krótką podróż do przeszłości. Z wielką przyjemnością będziemy się również z Wami spotykać, gdy będziemy zawijać do portów jakimi są dla nas polskie sceny muzyczne - zachęcają muzycy z Carpe Diem.


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W okresie wakacji kąpieliska znajdują się pod baczną ochroną (fot. KWP)

Cytat tygodnia
Wojciech Kamiński (trener Rosy Radom): Wiara w to, co robimy, pozwala nam marzyć o wielkich celach
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft