Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-09-07; 01:02:23 | Kultura
Jest już nowy singiel Carpe Diem
Szymon Wydra & Carpe Diem zaprezentowali singiel „Płyń”, który zapowiada album z okazji 25-lecia zespołu, który ukaże się jesienią. Za reżyserię i realizację odpowiada firma M Studio Nysa, z którą zespół współpracuje po raz trzeci.

Trudno zaprzeczyć truizmowi, że "czas płynie". Robimy się coraz starsi, to prawda, ale zdobywamy też doświadczenie i cenne wspomnienia. Idziemy przez życie pełni marzeń i ideałów. Nieraz potykamy się o przeszkody i bywa, że upadamy. Czasami płyniemy pod prąd, a czasami na fali sukcesów i uniesień - napisali artyści.

We wrześniu tego roku mija dokładnie 25 lat od założenia zespołu Carpe Diem. - Oodnosimy wrażenie, że przez cały ten czas płynęliśmy niesieni muzyką, którą kochamy, po oceanach pozytywnej energii, a nierzadko poprzez sztormy, z których zawsze wychodziliśmy cało. Mamy zaszczyt zaprezentować Wam nasz najnowszy utwór "Płyń", w pewien sposób podsumowujący ćwierć wieku Carpe Diem i niosący nasze przesłanie, które, pomimo upływającego czasu, jest niezmiennie optymistyczne. Mamy nadzieję, że popłyniecie razem z nami w tę krótką podróż do przeszłości. Z wielką przyjemnością będziemy się również z Wami spotykać, gdy będziemy zawijać do portów jakimi są dla nas polskie sceny muzyczne - zachęcają muzycy z Carpe Diem.


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft