Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-09-07; 11:10:01 | Radom
Uwaga na utrudnienia podczas przejazdu rowerzystów
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przejazdem zorganizowanej grupy rowerzystów, w dniu 10 września 2017 roku (niedziela) w godzinach około 10:30-11:30 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym i komunikacji miejskiej na ulicach we wschodniej części Radomia.

Grupa rowerzystów wyruszy z parkingu przy sklepie Aldik, przejedzie ulicami 11 Listopada, Zbrowskiego, Żeromskiego, Lubelską, Poranną i Lubelską w Radomiu, a następnie przez miejscowości Kiedrzyn, Małęczyn Nowy i Małęczyn Stary - w stronę Skaryszewa. Może to spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich na liniach 1, 3, 5, 9, 10, 14, 16, 17, 18, 21, 24 i 26.

Uwaga! MZDiK nie odpowiada za ewentualne decyzje organizatorów o zmianie trasy przejazdu, niezgodnie z wydaną decyzją. MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu rowerzystów, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem lub - w miarę możliwości - o omijanie tego rejonu miasta.

Źródło: MZDiK
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W okresie wakacji kąpieliska znajdują się pod baczną ochroną (fot. KWP)

Cytat tygodnia
Wojciech Kamiński (trener Rosy Radom): Wiara w to, co robimy, pozwala nam marzyć o wielkich celach
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft