Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-09-07; 11:10:01 | Radom
Uwaga na utrudnienia podczas przejazdu rowerzystów
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przejazdem zorganizowanej grupy rowerzystów, w dniu 10 września 2017 roku (niedziela) w godzinach około 10:30-11:30 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym i komunikacji miejskiej na ulicach we wschodniej części Radomia.

Grupa rowerzystów wyruszy z parkingu przy sklepie Aldik, przejedzie ulicami 11 Listopada, Zbrowskiego, Żeromskiego, Lubelską, Poranną i Lubelską w Radomiu, a następnie przez miejscowości Kiedrzyn, Małęczyn Nowy i Małęczyn Stary - w stronę Skaryszewa. Może to spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich na liniach 1, 3, 5, 9, 10, 14, 16, 17, 18, 21, 24 i 26.

Uwaga! MZDiK nie odpowiada za ewentualne decyzje organizatorów o zmianie trasy przejazdu, niezgodnie z wydaną decyzją. MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu rowerzystów, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem lub - w miarę możliwości - o omijanie tego rejonu miasta.

Źródło: MZDiK
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft