Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-09-18; 19:14:39 | Motoryzacja
Udana wizyta przedszkolaków w Toyota Romanowski
Niecodzienne wydarzenie miało miejsce w salonie Toyota Romanowski Radom. Salon odwiedziła ponad setka dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Radomiu. Milusińscy mieli okazję nie tylko zajrzeć do każdego ekspozycyjnego auta, ale także zwiedzić niedostępne na co dzień miejsca.

Dzieci bardzo zainteresował serwis mechaniczny, serwis blacharsko-lakierniczy oraz garaż podziemny, który skrywa m.in. prywatną kolekcję sportowych i unikatowych modeli Toyota oraz Lexus. Największą atrakcją okazała się jednak specjalnie przygotowana niespodzianka - malowanie samochodu Toyota Yaris!

Efekt końcowy był bardzo oryginalny. Firma Toyota Romanowski, poza sprawieniem mnóstwa frajdy przedszkolakom, postanowiła przekazać pojazd jednej z radomskich fundacji charytatywnych. Wkrótce kolorowa Toyota Yaris będzie jeździć po ulicach Radomia i pomagać dzieciom.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Galerię zdjęć z wizyty przedszkolaków w salonie Toyota Romanowski możecie obejrzeć klikając TUTAJPoleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft