Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-10-06; 11:39:40 | Radom
Policjanci zatrzymali podejrzanego o pedofilię
56-latek wpadł w ręce policjantów z Radomia, gdy przyjechał na miejsce, gdzie zamierzał spotkać się z 14-latką. Mężczyzna został zdemaskowany przez internautę, z którym prowadził rozmowę za pośrednictwem komunikatora. Zatrzymany usłyszał zarzut.

W ostatnich dniach do radomskiej komendy zgłosił się obywatel, twierdząc że na portalu internetowym znalazł ogłoszenie, które go zaniepokoiło. Z treści wynikało, że mężczyzna chce spotkać się w celach towarzyskich z małoletnią. Internauta podając się za nieletnią zaczął korespondować z mężczyzną. Z późniejszego dialogu wynikało, że spotkanie może mieć podłoże seksualne.

Mężczyzna zaniepokojony przebiegiem internetowej rozmowy zgłosił się do radomskich policjantów i poinformował funkcjonariuszy o spotkaniu, które zaplanowano w okolicach Sadkowa. W umówionym miejscu kryminalni zatrzymali 56-letniego mieszkańca Radomia. Mężczyzna usłyszał zarzut i zastosowano wobec niego policyjny dozór. Teraz dwa razy w tygodniu będzie musiał stawiać się w komisariacie. Odpowie za nieudolną próbę nawiązywania za pośrednictwem Internetu kontaktu z małoletnią w celu seksualnego wykorzystania - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft