Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-10-06; 12:28:37 | Kultura
Wygraj dwa bilety na spektakl „Kłamstwo” w gwiazdorskiej obsadzie [ZA KLIK]
Chcesz się świetnie bawić na spektaklu „Kłamstwo” w gwiazdorskiej obsadzie lub zrobić świetny prezent najbliższej osobie i zabrać ją na spektakl, w którym zagrają: Joanna Liszowska, Izabela Kuna, Milena Suszyńska, Mikołaj Roznerski, Sambor Czarnota, Piotr Szwedes, Adriana Kalska, a reżyserem jest Wojciech Malajkat. Wystarczy wziąć udział w zbawie, aby zdobyć dwa bilety do sali koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralne na spektakl „Kłamstwo”.

.


Żeby zdobyć dwa bilety na spektakl „Kłamstwo” wystarczy zalajkować nasz FanPage-Radomnews, oraz FanPage-IdeaArt, a jeśli już to zrobiłeś to:
1. kliknąć "Lubię to" w linku na facebookowym fanpageu TEGO NEWSA.
2. i udostępnić publicznie TEN NEWS na swojej tablicy. W komentarzu można napisać : „Kłamstwo”

I to wszystko. Zwycięzców poznamy w piątek 12.10.17. Skontaktujemy się z nimi osobiście.

Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu „Kłamstwo”!
Francuski dramaturg Florian Zeller spróbował kłamstwo zweryfikować w warunkach scenicznych. Udało mu się to na tyle, że w całej Europie widzowie podczas przedstawień spadają z krzeseł z rozbawienia, za chwilę wracają na miejsca dyskretnie zerkając wokół i szukając wsparcia i zrozumienia u innych kobiet i mężczyzn. Niech to uświadomi siłę rażenia tego tekstu.
Reżyser przedstawienia, Wojciech Malajkat, zdradza: „Przeraża nas to, jak można wygodnie żyć w związku, jednocześnie nie wiedząc nic o sobie nawzajem”.
Producent spektaklu, Piotr Szwedes, zastrzega jednak: „Warto to zobaczyć, oczywiście, nie po to, aby dowiedzieć się, jak skutecznie oszukać partnera lub partnerkę. Nie traktujcie tego, jako spektaklu instruktażowego. O nie! Warto, ponieważ, jak w soczewce skupimy dwa dni Waszego życia w dwóch godzinnych aktach. Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz”.

Spektakl odbędzie się 27 października o godzinie 19:00 w sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej przy ulicy Żeromskiego 53.
Bilety do nabycia na stronach:
http://biletyna.pl/event/Klamstwo-Sala-Koncertowa-Radomskiej-Orkiestry-Kameralnej-Radom-e51654.html
http://www.kupbilecik.pl/impreza-18880-klamstwo.radom.html

Rezerwacje grupowe (od 20 osób) - tel. 519770303
oraz w Polskim Biurze Podróży pl. Konstytucji 3 Maja 5
Bilety w cenie 65zł, 75zł, 85zł

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft