Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-10-08; 10:15:06 | Radom
Katolicki Nobel dla Radia Plus - Gratulujemy!
Radio Plus otrzymało nagrodę TOTUS TUUS, zwaną "Katolickim Noblem". Gala wręczenia nagród odbyła się w Zamku Królewskim w Warszawie. Nagrodę osobiście odebrał Dyrektor Radia Plus Radom, Ks. Jacek Wieczorek

Kapituła doceniła audycję "Nocne światła" Pawła Krzemińskiego, która emitowana jest od poniedziałku do czwartku od godz. 23 do 1. Zwycięzcę ogłosił prymas Polski abp Wojciech Polak, a nagrodę odebrali ks. Paweł Gronowski, prezes Radia Plus i ks. Jacek Wieczorek, szef programowy sieci Plus i dyrektor Radia Plus Radom.

Warto dodać, że w kategorii "Promocja godności człowieka" nominowany byl o. Hubert Czuma, jezuita z Radomia. To działacz opozycji w PRL i duszpasterz akademicki i ludzi pracy. Ojciec Hubert Czuma współpracował z Radiem Plus Radom. Był autorem cotygodniowej audycji "Jacy jesteśmy".

TOTUSY przyznaje Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia" w ramach Dnia Papieskiego, a otrzymują ją osoby i instytucje szczególnie przyczyniające się do promocji nauczania św. Jana Pawła II. Jednym z pomysłodawców nagrody był biskup radomski Jan Chrapek.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft