Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-10-09; 10:08:12 | Radom
Ciekawe piątki w Piątce
Każdy piątek w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. M. Dąbrowskiej w Radomiu to okazja do ciekawych akcji podejmowanych przez uczniów i nauczycieli.

Jedną z inicjatyw jest mówienie po angielsku na wszystkich lekcjach i przerwach, wszyscy nauczyciele i uczniowie starają się, aby w tym dniu powiedzieć coś po angielsku. Ćwiczymy używanie języka angielskiego w codziennym życiu.

- W dn. 6 październiku zaczęliśmy akcję "Pełna miska dla zwierzaka dla schroniska" - przez cały październik będziemy zbierali produkty dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu.
Ten piątek to również początek akcji "Selektywna zbiórka odpadów - informują organizatorzy akcji.

- W każdy kolejny piątek w naszej szkole będą podejmowane ciekawe działania - angielski na wszystkich lekcjach i przerwach, ekologicznie – selektywna zbiórka odpadów, czytamy książki w sali 107, na przerwie 11.30 - 11.50, uczestniczymy w koncertach Radomskiej Orkiestry Kameralnej oraz wiele innych - dodają.

Do udziału w akcji "Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska" zachęcali uczniowie klas I-III z p. Grażyną Warecką. Do mówienia po angielsku zachęcali uczniowie klas szóstych z Barbarą Prażmowską. Koordynatorem działań jest Beata Morka-Malicka

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft