Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-10-09; 10:08:12 | Radom
Ciekawe piątki w Piątce
Każdy piątek w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. M. Dąbrowskiej w Radomiu to okazja do ciekawych akcji podejmowanych przez uczniów i nauczycieli.

Jedną z inicjatyw jest mówienie po angielsku na wszystkich lekcjach i przerwach, wszyscy nauczyciele i uczniowie starają się, aby w tym dniu powiedzieć coś po angielsku. Ćwiczymy używanie języka angielskiego w codziennym życiu.

- W dn. 6 październiku zaczęliśmy akcję "Pełna miska dla zwierzaka dla schroniska" - przez cały październik będziemy zbierali produkty dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu.
Ten piątek to również początek akcji "Selektywna zbiórka odpadów - informują organizatorzy akcji.

- W każdy kolejny piątek w naszej szkole będą podejmowane ciekawe działania - angielski na wszystkich lekcjach i przerwach, ekologicznie – selektywna zbiórka odpadów, czytamy książki w sali 107, na przerwie 11.30 - 11.50, uczestniczymy w koncertach Radomskiej Orkiestry Kameralnej oraz wiele innych - dodają.

Do udziału w akcji "Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska" zachęcali uczniowie klas I-III z p. Grażyną Warecką. Do mówienia po angielsku zachęcali uczniowie klas szóstych z Barbarą Prażmowską. Koordynatorem działań jest Beata Morka-Malicka

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft