Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-10-09; 23:43:06 | Kultura
Finałowa rozgrywka w grze miejskiej
W sobotę, 14 października, MOK „Amfiteatr” zaprasza na finał gry miejskiej z sekretnym składnikiem w tle

Od godz. 10 chętni radomianie będą mogli wziąć udział w finale gry miejskiej, podczas której wspólnie powędrujemy po mieście, odkrywając jego smaczki. Dosłownie i w przenośni, bowiem motywem przewodnim gry jest... sekretny składnik!

„Młody, stary – dwa bratanki” to pomysł radomianina, realizowany w projekcie „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”. Gra miejska, która ma zaangażować rodziny wielokopoleniowe, bazuje na historii radomskich smaków i kulinariów.

– W czasie cyklicznych zajęć stworzyliśmy grę, do udziału w której zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia. Gwarantujemy świetną zabawę, w czasie której będziecie musieli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami, a które dla Was przygotowali uczestnicy warsztatów – trzeba będzie wykazać się spostrzegawczością, wiedzą o naszym mieście, a także logicznym myśleniem. To świetna przygoda dla wszystkich, którzy lubią wyzwania i pasjonują się historią Radomia. Zapraszamy maksymalnie 4-osobowe grupy – zapowiada Anna Dudziak, koordynatorka projektu.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy pod nr telefonu 667 901 900. Zaczynamy o godz. 10. Start – pod dawnym kinem Apollo (pierwsza zagadka!).

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft