Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-11-08; 11:58:04 | Białobrzeski
Charytatywna akcja dla dzieci z ogromnym sukcesem
Aż 41 500 zł na wsparcie dzieci uzdolnionych artystycznie zabranych zostało podczas III Powiatowej Gali Charytatywnej w Białobrzegach


Starosta Białobrzeski, Andrzej Oziębło oraz Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek oficjalnie przekazali środki finansowe zebrane w ramach organizacji III Powiatowej Gali Charytatywnej na rzecz Białobrzeskiego Towarzystwa Kulturalnego.

III Powiatowa Gala Charytatywna odbyła się 21 października br. w Hali Sportowej w Białobrzegach. Gwiazdą wieczoru była jedna z najpopularniejszych grup kabaretowych w Polsce – Kabaret Młodych Panów. Uczestnicy degustowali tradycyjnych potraw kulinarnych przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach i nasze lokalne restauracje, licytowali przekazane przez fundatorów przedmioty oraz doskonale bawili się przy akompaniamencie zespołu GAMA DANCE.

- Tegoroczna edycja wydarzenia zakończyła się po raz kolejny sukcesem, dlatego inicjatywa tego niezwykłego wydarzenia, Gali Charytatywnej będzie kontynuowana co roku. Oddźwięk z jakim spotkała się Gala oraz informacje, które spływały po jej zakończeniu utwierdzają nas o słuszności jej organizacji. Dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do jej sukcesu – podsumował starosta, Andrzej Oziębło.

Zebrana kwota została przekazana na rzecz Białobrzeskiego Towarzystwa Kulturalnego, które w niedługim czasie poinformuje o zasadach i rodzajach przyznawania pomocy dzieciom uzdolnionym artystycznie.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft