Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-11-21; 07:49:08 | Polityka
Politycy Kukiz'15 ostro o projekcie nowelizacji ordynacji wyborczej
- Nie ma naszej zgody na to, żeby PiS poprzez wprowadzenie nowej ordynacji wyborczej zniszczył Jednomandatowe Okręgi Wyborcze na poziomie samorządu - grzmi poseł Kukiz'15 Robert Mordak.

Nie pozostawił suchej nitki na projekcie nowelizacji ordynacji wyborczej przygotowanego przez Prawo i Sprawiedliwość poseł Robert Mordak (na zdjęciu po prawej). Na konferencji prasowej skrytykował zakładający likwidację jednomandatowych okręgów wyborczych projekt. Zwrócił szczególną uwagę na fakt, że tzw. JOW-y zlikwidowane miałyby być na poziomie samorządów. - Tu właśnie wybieramy burmistrzów, wójtów, radnych gmin i powiatów. Prawo i Sprawiedliwość chce za pomocą niedemokratycznych metod przejąć władzę na tym szczeblu władzy - mówi poseł. - W przyszłym tygodniu wprowadzimy swój projekt ustawy przewidujący, że jednomandatowe okręgi wyborcze będą na wszystkich szczeblach samorządu - zapowiedział.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Bacznie rozglądajcie się podczas jesiennych spacerów, bo Radomira możecie spotkać wszędzie :)

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft