Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-11-30; 22:37:55 | Kultura
Wejściówki na koncert Renaty Przemyk już dostępne
Można już odbierać bezpłatne wejściówki na koncert Renaty Przemyk, który odbędzie się podczas uroczystej gali wręczenia Nagrody Literackiej Miasta Radomia, 5 grudnia o godz. 17. Artystka wykona utwory z repertuaru Leonarda Cohena.

Boogie Street - taki będzie tytuł koncertu, taki był też tytuł spektaklu z udziałem Renaty Przemyk, który wystawił w 2016 roku Teatr Stary w Lublinie. Artystka podjęła się wówczas wykonania dzieł Leonarda Cohena w przekładzie Daniela Wyszogrodzkiego i aranżacji pianisty Krzysztofa Herdzina. Owocem tego wydarzenia była płyta pod tym tytułem. Podczas koncertu wykonane zostaną wszystkie piosenki z płyty, a dopełnieniem będą dodatkowe piosenki z repertuaru Cohena, takie jak Suzanne czy Hallelujah oraz piosenka z najnowszej płyty Leaving the Table.

Bezpłatne wejściówki na koncert można odbierać od 1 grudnia w sekretariacie Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 12. Od godziny 15.00, po zamknięciu sekretariatu, będzie można odbierać je na portierni. Wejściówki będą także dostępne pierwszego dnia trwania VI Radomskich Targów Wydawnictw Regionalnych, do ich wyczerpania.

fot. A Powierża
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft