Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-11-30; 22:57:46 | Radomski
Mazowieccy policjanci zlikwidowali nielegalną wytwórnię amfetaminy
Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KWP zs. w Radomiu zlikwidowali na terenie Milanówka nielegalną wytwórnię amfetaminy. Zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy produkowali narkotyki.

Od pewnego czasu do policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KWP zs. w Radomiu docierały sygnały, iż na terenie powiatu
grodziskiego może funkcjonować wytwórnia amfetaminy. Operacyjny od razu zajęli się sprawą i kilka dni temu postanowili sprawdzić informacje, które zebrali. Przeszukali pomieszczenia gospodarcze na jednej z posesji w Milanówku. W jednym z nich odnaleźli działającą linię do produkcji amfetaminy w jej końcowej fazie. W tym samym miejscu zabezpieczono różnego rodzaju odczynniki chemiczne potrzebne do prowadzania procesu wytwarzania amfetaminy. Policjanci odnaleźli także ponad 2 kg płynnej amfetaminy, z której można było uzyskać nie mniej niż 3 kg amfetaminy w sproszkowanej postaci o wartości ok. 150 tys. zł.

Policjantów z Radomia wspierali funkcjonariusze Działu Granicznego Realizacji Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie.
Mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn (53 i 62 lata), którym przedstawiono zarzut wytwarzania znacznej ilości narkotyków, za co grozi im co najmniej 3 lata więzienia. Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim zastosował wobec mężczyzn areszty tymczasowe (53-latka na 3 miesiąca, w 62-latka na miesiąc). Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim - informuje strona mazowieckiej policji.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft