Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-01; 16:22:58 | Radom
Sprawdź plan Stare Miasto
Do 15 grudnia do publicznego wglądu będzie wyłożony projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Stare Miasto” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Z treścią dokumentu można się zapoznać w Miejskiej Pracowni Urbanistycznej, ul. Żeromskiego 53. Prezydent Miasta Radomia zaprasza do składania uwag oraz do udziału w dyskusji publicznej. Odbędzie się ona 11 grudnia o g. 16 w sali 114 U.M. w Radomiu, ul. Kilińskiego 30. Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Uwagi do planu można zgłaszać do 29 grudnia na piśmie (osobiście lub pocztą):
- do Prezydenta Miasta Radomia, ul. Kilińskiego 30, 26-600 Radom,
- za pośrednictwem Miejskiej Pracowni Urbanistycznej, ul. Żeromskiego 53, 26-600 Radom.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Stare Miasto" obejmuje obszar około 39 ha w środkowej części miasta pomiędzy ulicami gen. Okulickiego, Limanowskiego i Dębową. Obejmuje tereny mieszkaniowo-usługowe Starego Miasta, w tym plac Stare Miasto wraz z kościołem Św. Wacława. Znaczna część terenu opracowania planu objęta jest granicą "Parku Kulturowego Stary Radom". Cały obszar znajduje się w strefie ścisłej ochrony konserwatorskiej.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft