Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-01; 16:22:58 | Radom
Sprawdź plan Stare Miasto
Do 15 grudnia do publicznego wglądu będzie wyłożony projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Stare Miasto” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Z treścią dokumentu można się zapoznać w Miejskiej Pracowni Urbanistycznej, ul. Żeromskiego 53. Prezydent Miasta Radomia zaprasza do składania uwag oraz do udziału w dyskusji publicznej. Odbędzie się ona 11 grudnia o g. 16 w sali 114 U.M. w Radomiu, ul. Kilińskiego 30. Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Uwagi do planu można zgłaszać do 29 grudnia na piśmie (osobiście lub pocztą):
- do Prezydenta Miasta Radomia, ul. Kilińskiego 30, 26-600 Radom,
- za pośrednictwem Miejskiej Pracowni Urbanistycznej, ul. Żeromskiego 53, 26-600 Radom.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Stare Miasto" obejmuje obszar około 39 ha w środkowej części miasta pomiędzy ulicami gen. Okulickiego, Limanowskiego i Dębową. Obejmuje tereny mieszkaniowo-usługowe Starego Miasta, w tym plac Stare Miasto wraz z kościołem Św. Wacława. Znaczna część terenu opracowania planu objęta jest granicą "Parku Kulturowego Stary Radom". Cały obszar znajduje się w strefie ścisłej ochrony konserwatorskiej.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Po raz 40. pątnicy z diecezji radomskiej pielgrzymowali na Jasną Górę

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft