Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-05; 22:02:53 | Radom
(Niemal) 100 lat razem z American Corner
Przez najbliższe dwa lata ambasada USA w Warszawie oraz Konsulat Generalny USA w Krakowie będę obchodzić dwie setne rocznice: odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku oraz ustanowienie relacji dyplomatycznych między Polską, a USA w 1919 roku. W roku 2018 i 2019 na terenie całej Polski (również w Radomiu) odbędzie się wiele wydarzeń upamiętniających wspomniane powyżej obie rocznice.

Już 6 grudnia o godz. 12 rozpocznie się cykl spotkań nieformalną imprezą inauguracyjną, która odbędzie się w siedzibie American Corner Radom przy ul. Traugutta 31/33.

Impreza będzie również okazją do rozmowy z amerykańskimi dyplomatami. Nie zabraknie tortu i niespodzianek dla przybyłych gości. W programie również przemówienie internetowe Ambasadorem USA - Paula Jones'a oraz łączenie online z wieloma instytucjami, które wspólnie wezmą udział w wydarzeniu inauguracyjnym.Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft