Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-06; 10:18:29 | Radom
Prezydent Radomia będzie starał się o reelekcję? - Czekam na jasne reguły gry...
Wybory w lokalnych strukturach Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej przyniosły wzmożone pytania dotyczące kampanii wyborczej i kandydatów na prezydenta Radomia w przyszłorocznych wyborach. Żadna ze stron nie przedstawiła jeszcze polityka, którego poprze w tej rywalizacji. Urzędujący prezydent miasta, Radosław Witkowski zapowiedział tymczasem, że swoją decyzje również wstrzymuje do momentu wyjaśnienia się kształtu ordynacji wyborczych.

Temat wyborów samorządowych pojawił się w rozmowie z prezydentem, Radosławem Witkowskim w telewizji Dami. Urzędujący prezydent mówił m.in. o przyszłorocznym zderzeniu się różnych wizji na sposób funkcjonowania miasta.

Na pytanie redaktora, Dariusza Osieja o zapowiadaną wcześniej deklarację, czy będzie startował w wyborach, odpowiedział: - Nieco zmieniła się rzeczywistość polityczna, a w Sejmie rozważany jest projekt zmiany ordynacji wyborczej. Dlatego nie będą obecnie deklarował czy będę starał się o reelekcję. Chcę znać jasne reguły gry, tę decyzję podjąć z pełną odpowiedzialnością i podejmę ją dopiero wtedy, gdy rozstrzygnie się ostateczny kształt ordynacji wyborczej.

RW
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft