Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-12-07; 09:15:08 | Radom
Siedem potrąceń pieszych - wszystkie na przejściach! Sześć osób w szpitalu
W środę, na oznakowanych przejściach dla pieszych doszło do pięciu potrąceń. W czwartek rano doszło do kolejnych dwóch... Policja apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejść dla pieszych.

W środę przed godz. 16 na ulicy Słowackiego 48-letnia kobieta kierująca pojazdem marki ford na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 81-letnia kobietę. Do kolejnego potrącenia doszło po godz. 16 na ulicy 1905 Roku. Nieustalony pojazd na przejściu potrącił pieszego. Natomiast przed godz. 18 na ulicy Chrobrego 57–letni kierowca hondy potrącił 71-letnią kobietę. Ok. godz. 18.20 37-latek kierując pojazdem marki ford potrącił na przejściu 24-latka. Natomiast przed godz. 19 na ulicy Chrobrego kierujący fordem w wieku 52 lat na przejściu potrącił 16-latka. Pięć osób trafiło do szpitala.

W czwartek rano odnotowano dwa kolejne potrącenia. Do pierwszego doszło ok. godz. 7 u zbiegu ulic Orląt Lwowskich oraz Zbrowskiego. Od ulicy 11-go Listopada w kierunku Żółkiewskiego jechał pojazd marki citroen, którym kierowała 40-letnia kobieta i na przejściu dla pieszych potrąciła 48-letnią pieszą. Natomiast ok. 7.20 na Jana Pawła II na przejściu dla pieszych 32-letni kierowca hondy jadąc w kierunku Grzecznarowskiego potrącił kobietę. Piesza trafiła do szpitala.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o daleko idącą ostrożność. - Do kierowców zwracamy się z prośbą o zmniejszenie prędkości podczas zbliżania się do przejść dla pieszych i duże skupienie. Natomiast do pieszych apelujemy o dokładne rozglądanie się i zwracanie uwagi na prędkość, z jaką poruszają się nadjeżdżające pojazdy, tak aby przejście odbyło się w sposób bezpieczny - mówi Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft