Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-11; 12:01:08 | Radomski
Spotkanie informacyjne ws. przebiegu drogi S-12
Jaki przebieg będzie miała droga ekspresowa S-12? Firma, która na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad opracowuje Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe dla odcinka Radom-Puławy, rozpoczyna cykl spotkań w gminach, przez które będzie przebiegała trasa.

W Radomiu spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek, 12 grudnia w godzinach 11.00-15.00 w Urzędzie Miejskim przy ulicy Kilińskiego 30, sala nr 114 (I piętro). Na spotkaniu będą zbierane opinie na temat kilku opracowanych wariantów.

Podobne spotkania informacyjne zostały zaplanowane także w gminach Tczów, Policzna, Zwoleń, Orońsko, Kowala, Skaryszew, Przyłęk, Gózd i Puławy.

Przypomnijmy, że we wrześniu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zawarła umowy na opracowanie dokumentacji dla dwóch odcinków drogi ekspresowej S-12. Oprócz odcinka Radom-Puławy, jest to także odcinek od granicy województwa łódzkiego do Radomia. Obie firmy mają czas na sporządzenie STEŚ wraz z dokumentacją niezbędną do uzyskania decyzji środowiskowej do maja 2020 roku.

Źródło: GDDKiA

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft