Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-12; 17:28:00 | Polityka
Reprezentacja regionu w mazowieckich strukturach PO
Rada Regionu Mazowieckiego Platformy Obywatelskiej wybrała nowe władze. W składzie zarządu regionu region radomski reprezentować będą premier Ewa Kopacz, Rafał Rajkowski (na zdjęciu) oraz Dariusz Kwiecień, dotychczasowy członek władz regionu.

Do nowego zarządu Regionu Mazowieckiego wybrano obecnie 20 osób. Przewodniczącym został Andrzej Halicki. - Przed nami trudne ze względów politycznych lata, mamy więc nadzieję, że będziemy się nawzajem wspierać zarówno w pracach dla Platformy Obywatelskiej, jak i w budowaniu naszych lokalnych samorządowych społeczności. Wybory samorządowe w roku 2018 to wybory, gdzie pokażemy jak silną i zjednoczoną drużyną jest radomska Platforma Obywatelska, która potrafi wygrywać, ale przede wszystkim jednoczyć wokół siebie Radomian - napisali członkowie zarządu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft