Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-19; 14:22:33 | Polityka
Witkowski: - Nie można brać mieszkańców jako zakładników
Miasto funkcjonuje normalnie i wszystkie działania na rzecz potrzebujących będziemy realizować zgodnie z planem. Musieliśmy jednak unieważnić cztery przetargi, a i kolejnych wyzwań nie będzie można realizować - mówił na briefingu prasowym prezydent, Radosław Witkowski, odnosząc się do nieprzyjęcia budżetu miasta na 2018 rok

Prezydent Radomia poinformował, że po poniedziałkowej sesji i decyzji radnych zmuszony był unieważnić cztery projekty z budżetu obywatelskiego dotyczących budowy boiska wielofunkcyjnego, ustawienie nowoczesnych urządzeń w Parku południe, placu zabaw w ogródku jordanowskim oraz wykonania chodników na Michałowie.

- Niestety, nie będzie można realizować innych inwestycji związanych z Radomskim Programem Drogowym, zakupu sprzętu do oddziału kardiologii, Międzynarodowych Pokazów Lotniczych czy uroczystości związanych z rocznicą Czerwca'76 - wyliczał prezydent. 0 Jestem gotowy do dyskusji nad budżetem o każdej porze dnia i nocy i proszę radnych o to, żebyśmy spotkali się do końca roku i uchwalili budżet. Nie można brać mieszkańców jako zakładników. Podkreślę takż,e że nieprzyjęcie budżetu może zakłócić terminowość wypłat dla pracowników jednostek gminnych - mówił prezydent.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft