Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-19; 14:22:33 | Polityka
Witkowski: - Nie można brać mieszkańców jako zakładników
Miasto funkcjonuje normalnie i wszystkie działania na rzecz potrzebujących będziemy realizować zgodnie z planem. Musieliśmy jednak unieważnić cztery przetargi, a i kolejnych wyzwań nie będzie można realizować - mówił na briefingu prasowym prezydent, Radosław Witkowski, odnosząc się do nieprzyjęcia budżetu miasta na 2018 rok

Prezydent Radomia poinformował, że po poniedziałkowej sesji i decyzji radnych zmuszony był unieważnić cztery projekty z budżetu obywatelskiego dotyczących budowy boiska wielofunkcyjnego, ustawienie nowoczesnych urządzeń w Parku południe, placu zabaw w ogródku jordanowskim oraz wykonania chodników na Michałowie.

- Niestety, nie będzie można realizować innych inwestycji związanych z Radomskim Programem Drogowym, zakupu sprzętu do oddziału kardiologii, Międzynarodowych Pokazów Lotniczych czy uroczystości związanych z rocznicą Czerwca'76 - wyliczał prezydent. 0 Jestem gotowy do dyskusji nad budżetem o każdej porze dnia i nocy i proszę radnych o to, żebyśmy spotkali się do końca roku i uchwalili budżet. Nie można brać mieszkańców jako zakładników. Podkreślę takż,e że nieprzyjęcie budżetu może zakłócić terminowość wypłat dla pracowników jednostek gminnych - mówił prezydent.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft