Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-20; 13:12:27 | Polityka
Platforma Obywatelska apeluje o zwołanie sesji
Politycy radomskiej Platformy Obywatelskiej zaapelowali do przewodniczącego Rady Miejskiej w Radomiu, Dariusza Wójcika o rychłe zwołanie sesji budżetowej.

- Obowiązkiem każdego radnego jest działanie na rzecz i przede wszystkim w interesie miasta i swoich wyborców. Chcielibyśmy jasno wystąpić z apelem do przewodniczącego Wójcika: Panie przewodniczący, dzisiaj to na panu spoczywa odpowiedzialność tego, co się stało i tego, co się wydarzy. Chciałbym jako przewodniczący Platformy chciałbym w imieniu radomskiej PO, ale i mieszkańców Radomia zaapelować o jak najszybsze zwołanie rady, która uchwali budżet miasta - mówił na konferencji Rafał Rajkowski, szef lokalnych struktur PO.

- Obecnie polemika nie ma znaczenia. Obowiązkiem przewodniczącego Rady Miejskiej jest zwołanie sesji budżetowej tak, aby nie było zawirowania w styczniu. Zdrowy rozsądek dotyczący odpowiedzialności za mieszkańców oraz za planowane inwestycje leży po stronie każdego radnego - mówił.

źródło: radioplus.com.pl
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft