Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-20; 13:12:27 | Polityka
Platforma Obywatelska apeluje o zwołanie sesji
Politycy radomskiej Platformy Obywatelskiej zaapelowali do przewodniczącego Rady Miejskiej w Radomiu, Dariusza Wójcika o rychłe zwołanie sesji budżetowej.

- Obowiązkiem każdego radnego jest działanie na rzecz i przede wszystkim w interesie miasta i swoich wyborców. Chcielibyśmy jasno wystąpić z apelem do przewodniczącego Wójcika: Panie przewodniczący, dzisiaj to na panu spoczywa odpowiedzialność tego, co się stało i tego, co się wydarzy. Chciałbym jako przewodniczący Platformy chciałbym w imieniu radomskiej PO, ale i mieszkańców Radomia zaapelować o jak najszybsze zwołanie rady, która uchwali budżet miasta - mówił na konferencji Rafał Rajkowski, szef lokalnych struktur PO.

- Obecnie polemika nie ma znaczenia. Obowiązkiem przewodniczącego Rady Miejskiej jest zwołanie sesji budżetowej tak, aby nie było zawirowania w styczniu. Zdrowy rozsądek dotyczący odpowiedzialności za mieszkańców oraz za planowane inwestycje leży po stronie każdego radnego - mówił.

źródło: radioplus.com.pl
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft