Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-12-28; 08:08:41 | Kultura
Premierą spektaklu pt. Najdroższy, teatr hucznie zakończy rok
Wystrzałowo, bo premierą spektaklu pt. "Najdroższy" w reżyserii Tomasza Mana zakończy się rok 2017 dla artystów i widzów radomskiego Teatru Powszechnego

Nieco naiwny, nie do końca zaradny życiowo François Pignon znajduje się na życiowym zakręcie. Żona porzuciła go z hukiem, przybrane dzieci nie chcą go znać, a na dodatek stracił pracę, jest spłukany i nie ma dachu nad głową. Bladym światełkiem w mroku kolejnych klęsk wydaje się być propozycja opieki nad mieszkaniem miliardera.

Zdesperowany życiowy bankrut nie byłby jednak sobą, gdyby przyjmując posadę ciecia, nie wpadł na z lekka ekscentryczny albo - jak kto woli - całkiem szalony, pomysł. Aby odzyskać godność osobistą i odbudować w oczach najbliższych swój zszargany wizerunek, postanawia za wszelką cenę... ściągnąć na siebie kontrolę skarbową, która ma prześwietlić jego nieistniejące finanse. Pozornie niedorzeczny plan wkrótce przynosi nadspodziewanie pozytywne rezultaty. Szare dotąd życie nieudacznika nabiera rozpędu, a „sukces" pociąga za sobą szereg całkowicie niezaplanowanych skutków ubocznych.

Pignon powinien być wreszcie zadowolony, wszak - w myśl starego przysłowia - od przybytku głowa nie boli. Czy aby na pewno? Widzowie dowiedzą się w sylwestrowy wieczór o godz. 18 oraz 21.30.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft