Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-29; 12:10:42 | Polityka
Politycy PiS: - Nasze zobowiązanie stało się faktem
Na przełomie 2017 i 2018 roku przynosimy do Radomia i naszego regionu prezent. Nasze wspólne działania pokazują, że politycy Prawa i Sprawiedliwości są silną drużyną i ciężką pracą realizują kontrakt, którym związali się z wyborcami - podkreśla poseł Wojciech Skurkiewicz

Na ostatnim w tym roku briefingu prasowym, Wojciech Skurkiewicz razem z posłami Anną Kwiecień, Andrzejem Kosztowniakiem oraz ministrem Jakubem Kowalskim odnieśli się do podpisanej przez Wiceminister Finansów Teresę Czerwińską promesy rządowej na przebudowę ulic Wojska Polskiego i Żółkiewskiego w Radomiu w wysokości ponad 93 mln złotych. - Działając wspólnie z marszałkami senatu, posłami, wojewodą i wieloma innymi osobami, działając w drużynie osiągnęliśmy coś, co jeszcze niedawno wydawało się nieosiągalne. Przez kilkanaście lat mówiło się o przebudowie tej drogi, natomiast za rządu PiS-u ta realizacja staje się faktem. Przynosimy na złotej tacy klucz do sukcesu - mówił poseł, Wojciech Skurkiewicz. - Apelujemy jednocześnie do pana prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego, żeby nie zepsuł tej pracy - dodał przewodniczący lokalnych struktur PiS-u.

Anna Kwiecień podkreśliła, że sukces rządu w tej dziedzinie był możliwy dzięki pracy i uszczelnieniu systemu podatkowego. Andrzej Kosztowniak do ojców sukcesu dołączył także Radosława Fogla, jak i cichego autora działań, Jakuba Kowalskiego. - Chciałbym zauważyć, że przez osiem lat rządów Platformy Obywatelskiej w kraju, z budżetu państwa do Radomia trafiło zero złotych. Tymczasem za rządów PiS-u ta kwota wynosi już 95 mln złotych, a to nie koniec. I nie chodzi o wskazywanie słabości poprzedników, ale ukazanie, jak skutecznie, obecnie reprezentująca Radom grupa osób może starać się o środki dla miasta i regionu - wyliczał Andrzej Kosztowniak.

Spotkanie podsumował minister Jakub Kowalski. - Po wczorajszej informacji na portalach społecznościowych dostrzegłem próbę rozbicia naszej drużyny przez osoby z otoczenia prezydenta Radomia i wskazywania bardziej, lub mniej aktywnych polityków. Apeluję więc do prezydenta, żeby rzeczywiście był wierny swojemu hasłu, które prezentował, że zgoda zmieni Radom. My bowiem jesteśmy drużyną, której się nie da rozbić. Wiele miesięcy ciężkiej pracy przyniosło wreszcie efekt i jeżeli prezydent chce współpracować dla dobra miasta, niech nie drwi, wyzbędzie się hipokryzji i zajmie pracą oraz współpracą dla miasta, bo ta jest jak najbardziej realna - zakończył.

KW
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft