Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-03; 12:23:25 | Polityka
Sesja budżetowa odbędzie się 15 stycznia
Podziękowania parlamentarzystom Prawa i Sprawiedliwości, a następnie temat sesji budżetowej, która ma się odbyć w połowie stycznia, poświęcona była konferencja prasowa z udziałem Dariusza Wójcika i Marka Szarego.

Przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Wójcik oraz szef klubu radnych PiS, Marek Szary na początku konferencji prasowej jeszcze raz podziękowali parlamentarzystom Prawa i Sprawiedliwości za pracę włożoną w pozyskanie funduszy z budżetu państwa na przebudowę ulic Wojska Polskiego i Żółkiewskiego w Radomiu. - Warto dziękować, bo przez wiele lat sprawa ta była lekceważona, bądź pozostawała bez odpowiedzi. Nawet z obiecanego deszczu złotych monet, gdy prezydentem miasta był Radosław Witkowski, a premierem Ewa Kopacz, nie spadła na ten cel ani złotówka a drużyna PiS-u sprawę załatwiła - mówił Marek Szary.

Przewodniczący Rady Miejskiej poinformował także, że oczekiwaną sesję budżetową zwoła na 15 stycznia. - Liczyłem, że gdy emocje po pierwszej sesji opadną, prezydent przeprosi radomian za zachowania swoich współpracowników, a hasło zgoda zmieni Radom nie będzie tylko pustym sloganem. Niestety, to nie nastąpiło. Teraz od prezydenta zależy, czy budżet będzie uchwalony. Jako klub radnych PiS-u złożymy poprawki bo przedstawiony budżet jest słaby i rozdmuchany. A 50 milionów złotych na inwestycje bez wkładu zewnętrznego, nie wróży miastu nic dobrego. Za budżetem w takiej formie klub PiS nie zagłosuje - zapowiedział Dariusz Wójcik.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft