Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-03; 12:23:25 | Polityka
Sesja budżetowa odbędzie się 15 stycznia
Podziękowania parlamentarzystom Prawa i Sprawiedliwości, a następnie temat sesji budżetowej, która ma się odbyć w połowie stycznia, poświęcona była konferencja prasowa z udziałem Dariusza Wójcika i Marka Szarego.

Przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Wójcik oraz szef klubu radnych PiS, Marek Szary na początku konferencji prasowej jeszcze raz podziękowali parlamentarzystom Prawa i Sprawiedliwości za pracę włożoną w pozyskanie funduszy z budżetu państwa na przebudowę ulic Wojska Polskiego i Żółkiewskiego w Radomiu. - Warto dziękować, bo przez wiele lat sprawa ta była lekceważona, bądź pozostawała bez odpowiedzi. Nawet z obiecanego deszczu złotych monet, gdy prezydentem miasta był Radosław Witkowski, a premierem Ewa Kopacz, nie spadła na ten cel ani złotówka a drużyna PiS-u sprawę załatwiła - mówił Marek Szary.

Przewodniczący Rady Miejskiej poinformował także, że oczekiwaną sesję budżetową zwoła na 15 stycznia. - Liczyłem, że gdy emocje po pierwszej sesji opadną, prezydent przeprosi radomian za zachowania swoich współpracowników, a hasło zgoda zmieni Radom nie będzie tylko pustym sloganem. Niestety, to nie nastąpiło. Teraz od prezydenta zależy, czy budżet będzie uchwalony. Jako klub radnych PiS-u złożymy poprawki bo przedstawiony budżet jest słaby i rozdmuchany. A 50 milionów złotych na inwestycje bez wkładu zewnętrznego, nie wróży miastu nic dobrego. Za budżetem w takiej formie klub PiS nie zagłosuje - zapowiedział Dariusz Wójcik.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft