Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 



Aktualności
2018-01-03; 17:03:51 | Radom
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu
Starosta radomski Mirosław Ślifirczyk spotkał się z nowym komendantem miejskim policji w Radomiu mł. insp. Sławomirem Rekiem. - Początek roku to dobry moment na określenie planu i zakresu współpracy – powiedział starosta.

– Z satysfakcją zadeklarowałem szerokie współdziałanie z szefem radomskich policjantów. To dobra tradycja, ale też skuteczny sposób na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa naszym mieszkańcom, co jest ustawowym zadaniem powiatu - przekonuje starosta radomski.

Zdaniem szefa policji, przed radomskimi funkcjonariuszami stoi szczególnie wiele zadań, ponieważ obszar działania Komendy Miejskiej jest bardzo duży. To niesie za sobą znaczącą ilość i różnorodność problemów związanych z bezpieczeństwem. - Czeka nas w tym roku intensywna praca, dlatego liczę na dalszą pomyślną współpracę z samorządem powiatu radomskiego – powiedział komendant Sławomir Rek.

Sławomir Rek, nowy komendant miejski policji w Radomiu, to dotychczasowy I zastępca komendanta powiatowego w Przysusze. Służbę w policji rozpoczął w 1995 roku, a od początku swojej drogi zawodowej związany jest z pionem kryminalnym. Od 2015 roku był I zastępcą komendanta przysuskiej policji.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 










Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!








Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft