Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-04; 13:55:24 | Radom
Trzech zatrzymanych po włamaniach
Policjanci z Komisariatu II Policji w Radomiu zatrzymali trzech mężczyzn po włamaniach m.in. do pojazdów i hurtowni motoryzacyjnej. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W ostatnich dniach grudnia doszło do włamania do pojazdów na ulicy Struga i Zientarskiego oraz do kradzieży z posesji na ulicy Kędzierskiego. Łupem przestępców padły m.in. nawigacja, koła i agregat prądotwórczy. Krótko po informacji o zdarzeniach policjanci z KP II zatrzymali dwóch mieszkańców Radomia w wieku 20 i 27 lat. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

W wyniku operacyjnych ustaleń funkcjonariusze z Komisariatu II zatrzymali jeszcze jednego podejrzanego – 30-letniego Radomianina. Z policyjnych ustaleń wynika, że to nie jedyne przestępstwa jakie mają na koncie. Pod koniec listopada włamali się także do hurtowni motoryzacyjnej na ulicy Kozienickiej. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty kradzieży oraz kradzieży z włamaniem i zastosowano wobec nich policyjny dozór. Teraz dwa razy w tygodniu będą musieli stawiać się w komisariacie. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft