Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-04; 23:30:09 | Radom
Figura Jezusa wróciła do szopki!
Szczęśliwy finał poszukiwań chuliganów, którzy w noc sylwestrową zabrali figurę Jezusa z szopki przed wierzbicką Betanią. - Oprócz tego figura św. Józefa trafiła do naprawy, a baranki wróciły do zagrody - informuje ks. Krzysztof Bochniak.

Sprawcy zdarzenia w Wierzbicy zostali wykryci i ukarani. Wyrazili skruchę i pokryją koszty naprawy zniszczonych elementów szopki.

- Dziękujemy za szybką i skuteczną reakcje pana Pawła Utkowskiego Kierownika Posterunku Policji w Wierzbicy, bo bez Policji nie moglibyśmy cieszyć się powrotem Jezusa. Cieszy nas głośny sprzeciw i oburzenie wyrażone po tym tragicznym wydarzeniu w noc sylwestrową. Dziękujemy za słowa wsparcia, troski i zaangażowanie na rzecz doprowadzenia tej sytuacji do końca każdemu kto interesował się losem naszej szopki. Mamy nadzieję, że będzie to dla wszystkich lekcja odpowiedzialności za dobro, które inni czynią na rzecz lokalnej społeczności - podziękował ks. Krzysztof Bochniak.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft