Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-08; 09:53:15 | Kultura
Taki Myk o street arcie w Łaźni
W ramach programu edukacyjnego Galerii Łaźnia, w środę, 10 stycznia o godz. 18 w siedzibie „Łaźni” przy ul. Żeromskiego 56 odbędzie się spotkanie z wyjątkowym artystą - Taki Myk

Taki Myk swoją przygodę z graffiti rozpoczął w 1995 roku. Zaczynał od klasycznego writingu, jednak z czasem najbliższa stała się dla niego technika szablonu. Obecnie w swojej twórczości porusza głównie temat wpływu ludzkości na środowisko. Jest również organizatorem wielu wydarzeń o tematyce około street art’owej, w tym pomysłodawcą i głównym organizatorem Szablon Dżemu – święta techniki szablonu. Od wielu lat prowadzi również zajęcia i warsztaty związane z szeroko rozumianą sztuką ulicy, graffiti i sitodrukiem.

- W marcu planujemy przeprowadzić warsztaty street artu dla młodzieży. Artysta Taki Myk jest jednym z artystów, którzy będą brali w warsztatach udział. Innym uczestnikiem będzie m.in. Dariusz Paczkowski, społecznik, legenda polskiego graffiti, który w 2017 roku brał udział w debacie "Czy Radom potrzebuje więcej murali?" organizowanej w ramach programu edukacyjnego Łaźni - podkreśla Karol Suwała

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft