Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-08; 10:14:19 | Radom
Radom w finale głosowania o tytuł Świetlnej stolicy Polski
Ruszyło głosowanie na "Świetlną Stolicę Polski" w Plebiscycie Miast. Rywalami w tym etapie rywalizacji są m.in. Bydgoszcz, Częstochowa, Stalowa Wola, Starachowice czy Zamość

W pierwszym, wojewódzkim etapie rywalizacji o nagrody od Grupy Energa illuminacja radomska wyprzedziła m.in. Płock i Warszawę. W poniedziałek, 8 stycznia, ruszyło głosowanie w ogólnopolskim etapie Plebiscytu Miast. Potrwa do 15 stycznia. - Jesteśmy dumni, że w finale reprezentujemy całe województwo mazowieckie. Liczymy oczywiście na nagrodę na szczeblu ogólnopolskim, a jednocześnie to szansa na promocję naszego miasta w całym kraju – mówi prezydent, Radosław Witkowski.

Dzięki zwycięstwu w etapie wojewódzkim do Radomia trafi sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych. W drugim etapie o nagrody od Grupy Energa będzie rywalizować 16 najładniej oświetlonych miast– po jednym z każdego województwa. Poza Radomiem o miano świetlnej stolicy Polski będą walczyć: Aleksandrów Łódzki, Bydgoszcz, Częstochowa, Legnica, Łomża, Mrągowo, Nowa Sól, Olkusz, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pelplin, Połczyn-Zdrój, Stalowa Wola, Starachowice i Zamość.

Tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i dodatkowa pula sprzętu AGD o wartości 40 tys. zł trafi do miasta, które wygra w głosowaniu. Głosy można oddawać na stronie http://www.se.pl/swiecsie/, w zakładce Plebiscyt Miast. Każdy internauta w akcji może oddać 1 głos dziennie.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft