Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-08; 10:14:19 | Radom
Radom w finale głosowania o tytuł Świetlnej stolicy Polski
Ruszyło głosowanie na "Świetlną Stolicę Polski" w Plebiscycie Miast. Rywalami w tym etapie rywalizacji są m.in. Bydgoszcz, Częstochowa, Stalowa Wola, Starachowice czy Zamość

W pierwszym, wojewódzkim etapie rywalizacji o nagrody od Grupy Energa illuminacja radomska wyprzedziła m.in. Płock i Warszawę. W poniedziałek, 8 stycznia, ruszyło głosowanie w ogólnopolskim etapie Plebiscytu Miast. Potrwa do 15 stycznia. - Jesteśmy dumni, że w finale reprezentujemy całe województwo mazowieckie. Liczymy oczywiście na nagrodę na szczeblu ogólnopolskim, a jednocześnie to szansa na promocję naszego miasta w całym kraju – mówi prezydent, Radosław Witkowski.

Dzięki zwycięstwu w etapie wojewódzkim do Radomia trafi sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych. W drugim etapie o nagrody od Grupy Energa będzie rywalizować 16 najładniej oświetlonych miast– po jednym z każdego województwa. Poza Radomiem o miano świetlnej stolicy Polski będą walczyć: Aleksandrów Łódzki, Bydgoszcz, Częstochowa, Legnica, Łomża, Mrągowo, Nowa Sól, Olkusz, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pelplin, Połczyn-Zdrój, Stalowa Wola, Starachowice i Zamość.

Tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i dodatkowa pula sprzętu AGD o wartości 40 tys. zł trafi do miasta, które wygra w głosowaniu. Głosy można oddawać na stronie http://www.se.pl/swiecsie/, w zakładce Plebiscyt Miast. Każdy internauta w akcji może oddać 1 głos dziennie.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft