Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-09; 09:58:24 | Radom
Dwa promile w organizmie. Kolizja z nietrzeźwym kierowcą
W nocy na ulicy 1905 roku w Radomiu nietrzeźwy kierowca spowodował kolizje. Miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Stracił już prawo jazdy.

Około godz. pierwszej w nocy radomska policja otrzymała informację o zdarzeniu drogowym na ulicy 1905-roku. Ze wstępnych informacji wynika, że pojazd marki Alfa Romeo jechał od ulicy Młodzianowskiej, u zbiegu ulic 1905-roku i Kościuszki kierujący autem stracił panowanie nad samochodem - uderzył w sygnalizator, znaki drogowe, barierki ochronne oraz słup oświetleniowy. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego i badanie alkomatem wykazało u 21-latka ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już prawo jazdy a teraz odpowie przed sądem za kierowanie po alkoholu i spowodowanie zdarzenia drogowego.

Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i szybkości. Pijani kierowcy to ogromne zagrożenie na drogach. Apelujemy do kierowców o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft