Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-09; 09:58:24 | Radom
Dwa promile w organizmie. Kolizja z nietrzeźwym kierowcą
W nocy na ulicy 1905 roku w Radomiu nietrzeźwy kierowca spowodował kolizje. Miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Stracił już prawo jazdy.

Około godz. pierwszej w nocy radomska policja otrzymała informację o zdarzeniu drogowym na ulicy 1905-roku. Ze wstępnych informacji wynika, że pojazd marki Alfa Romeo jechał od ulicy Młodzianowskiej, u zbiegu ulic 1905-roku i Kościuszki kierujący autem stracił panowanie nad samochodem - uderzył w sygnalizator, znaki drogowe, barierki ochronne oraz słup oświetleniowy. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego i badanie alkomatem wykazało u 21-latka ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już prawo jazdy a teraz odpowie przed sądem za kierowanie po alkoholu i spowodowanie zdarzenia drogowego.

Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i szybkości. Pijani kierowcy to ogromne zagrożenie na drogach. Apelujemy do kierowców o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft