Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-09; 14:01:01 | Kultura
Mr. Spark zagości Pod 13-tką
W najbliższy piątek, 12 stycznia, na kameralnej, undergroundowej scenie - w dawnej garderobie gwiazd - "Pod 13-tką" przy ul. Parkowej będzie bluesowo, rockowo i z pewnością lirycznie! Amfiteatr zaprasza na koncert Mr. Sparka.

„Mr. Spark” – Jarosław Jaśkiewicz - gitarzysta, wokalista, kompozytor i autor tekstów, radomianin. Swoją muzyczną podróż rozpoczął od gitary. Jego pierwsze inspiracje to twórczość takich gitarzystów jak Mark Knopfler, Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughan czy Eric Clapton. Jako instrumentalista zdobywał wyróżnienia oraz nagrody na kilku renomowanych konkursach, takich jak: Solo Życia czy konkurs magazynu Top-Guitar.

Od kilku lat artysta zaczął występować solowo śpiewając i grając na gitarze akustycznej. Tworzy własną muzykę oraz teksty. W 2016 został laureatem głównej nagrody w 33. Maratonie Piosenki Osobistej w Świeciu.

W piątek usłyszymy przede wszystkim jego własne kompozycje, ale też kilka znakomitych, zaskakujących coverów. Początek koncertu o godz. 18. Wstęp: 5 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru - zachęca Katarzyna Wiśniewska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft